Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

8. sınıf Haziran ayı örnek soruları 2020 | LGS Haziran ayı çalışma soruları (ÖDSGM MEB) sayısal-sözel

8. sınıf Haziran ayı örnek çalışma soruları 2020 (ÖDSGM MEB) sayısal-sözel konusunda araştırmalar yoğunlaşıyor. Liselere Geçiş Sistemi merkezî sınav öncesi öğrencilerin örnek sorular görmesi ve sınav heyecanını aşması amacıyla MEB tarafından hazırlanan sorular, öğrencilerin erişimine sunuluyor. 20 Haziran 2020 LGS sınavı öncesi öğrenciler erişime açılan sorularla çalışmalarına destek sağlıyor. Bu foto galerimizde, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürülüğü'nün hazırladığı sorulara yer veriyoruz. Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve İngilizce derslerinden toplamda 41 sorunun yer aldığı 33 görsele foto galerimizin devamından erişebilirsiniz.İşte 8. sınıf Haziran ayı örnek soruları 2020 LGS Haziran ayı örnek soruları (ÖDSGM MEB) sayısal-sözel!..

Yorumlar (2 Yorum)

 • Avatar

  Cansu

  matematik ve fende 20 sorudan daha az soru var ingilizce 3 soru din,,inkılap yok. çok saçma

  • Avatar

   Misafir

   Yalnız bu bir denme sınavı değil. Bu ödgsm haziran ayı sorusu o yüzden inkılap ve din yok ayrıca bazen karışıkta oluyor bence bunu bilipte gelmelisin. Tekrar ediyorum bu bir deneme sınavı değil bu bir ÖDGSM HAZİRAN AYI SORUSU umarım anlatabilmişimdir.

Yorumları Gör (2 Yorum)