Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Ahmet Kural trafik kazasında alkollü müydü? Ahmet Kural’ın ehliyetine el konuldu…

Ahmet Kural'ın ehliyetine el konuldu... Altunizade'de 4 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazası meydana geldi. Araçlardan birinin ünlü oyuncu Ahmet Kural'a ait olduğu öğrenildi. Peki, zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'ın durumu nasıl? Ahmet Kural trafik kazasında alkollü müydü?

Ahmet Kural trafik kazasında alkollü müydü? Ahmet Kural’ın ehliyetine el konuldu…

Ahmet Kural trafik kazasında alkollü müydü? sorusu sosyal medyada en çok merak edilenler arasında yer aldı. İstanbul Altunizade’de 4 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazası meydana geldi. Araçlardan birinin komedi filmleriyle tanınan ünlü oyuncu Ahmet Kural’a ait olduğu öğrenildi. Peki, Zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural’ın durumu nasıl? Ahmet Kural’ın ehliyetine el konuldu mu? İşte detaylar…

Zincirleme trafik kazasına neden olan ünlü oyuncu Ahmet Kural’ın 189 promil alkollü olduğu öğrenildi. Polisler, Kural’ı Çengelköy Karakolu’na götürdü. Avukatını bekleyen oyuncunun arkadaşları da yanına geldi.

Kazada 1 kişi yaralanırken, Kural’ın 189 promil alkollü olduğu iddia edildi. Ayrıca kaza sonrası Çengelköy karakolunda ifade veren Kural’ın ehliyetine 6 ay el konulduğu öne sürüldü.

Ahmet Kural kimdir? Kaç yaşında?

Ahmet Kural (10 Kasım 1982, Kütahya), Türk oyuncu.

10 Kasım 1982 tarihinde emniyet müdürü babasının görev yeri olan Kütahya’da dünyaya geldi.Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT’de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak rating’lerin düşük olması nedeniyle dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı. Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.
2010 yılında Selçuk Aydemir’in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır. Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir’le başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca’nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırmış, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde de karga karakterinin seslendirmesini yapmıştır.

İlk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinin başrolünü Murat Cemcir ve Seda Bakan ile paylaştı.4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve 2015 yılının en çok izlenen filmi olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin başrollerini yine Murat Cemcir ile paylaşmıştır.

Tiyatro
Levent Kırca&Oya Başar Tiyatrosu[değiştir | kaynağı değiştir]
Ateşin Düştüğü Yer
Gereği Düşünüldü

Müjdat Gezen Sanat Tiyatrosu
Adı Menekşe

Ahmet Kural trafik kazasında alkollü müydü? Ahmet Kural'ın ehliyetine el konuldu...