Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Akdeniz’de korkutan deprem! Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'n göre; Akdeniz'de Kıbrıs adası açıklarında yerin 18.4 kilometre derinliğinde korkutan bir deprem meydana geldi. Akdeniz'de meydana gelen korkutan depremin ardından vatandaşalr Kandilli Rasathanesi  ve AFAD son depremler listesini araştırıyor. İşte o liste...

Akdeniz’de korkutan deprem! Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…

Akdeniz’de meydana gelen deprem Türkiye’de deprem bölgesine yakın yerleşim yerlerinde yaşayan vatandaşlara korku ve panik yaşattı. Depremin etkisinde kalan vatandaşlar yaşanan son depremlerin nerelerde ve hangi büyüklükte olduğunu merak ediyor. İşte Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından sürekli olarak güncellenen son depremler listesi verilerine göre Akdeniz’de Kıbrıs Adası açıklarında yerin 18.4 kilometre derinliklerinde korkutan bir son dakika depremi meydana geldi. Deprem Türkiye’nin, merkez üssüne yakın bölgelerde bulunan il ve ilçelerin yerleşim yerlerinde yaşayan vatandaşlar tarafından da hissedildi.

KANDİLLİ RASATHANESİ VERİLERİNE GÖRE AKDENİZ DEPREMİNİN DETAYLARI…

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son depremler listesi verilerine göre Akdeniz’de Kıbrıs Adası açıklarında yerin 18.4 kilometre derinliğinde 3.6 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Deprem merkez üssüne yakın bulunan Mersin – Bozyazı’da hissedildi. Sarsıntıyı hisseden vatandaşlar korku ve panik yaşadı.

Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…

 

 

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri