Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Ali Tezel Twitter hesabından gözaltına alındığını duyurdu! Ali Tezel kimdir?

Twitter hesabından yaptığı açıklama, gözltına alındığını duyuran Ali Tezel kimdir? Ali Tezel, gözlatına alındığını duyurduğu paylaşımında, gaözaltı nedenini bilmediğini söyledi. Açıklamanın ardından Ali Tezel kimdir konusu merak edilmeye başlandı. Ünlü Gazeteci Ali Tezel Twitter hesabından gözaltına alındığını duyurdu! Ali Tezel kimdir? İşte detaylar.

Ali Tezel Twitter hesabından gözaltına alındığını duyurdu! Ali Tezel kimdir?

Gazeteci Ali Tezel, Twitter hesabından bir paylaşımda bulunarak gözaltına alındığını takipçilerine duyurdu. Tezel, gözlatı nedenini bilmediğini de açıklamasında ifade etti. Ali Tezel’in açıklamasının ardından internet ortamında Ali Tezel kimdir sorusu yoğun olarak aranmaya başlandı. Peki Twitter’dan gözaltına alındığını duyuran Ali Tezel kimdir? İşte detaylar…

Ali Tezel kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Gazeteci Ali Tezel, 10 Eylül 1966 yılında, İzmir’in ödemiş ilçesinde doğdu.

İlkokul eğitimini Ödemiş’te tamamlayan Ali Tezel, ortaokulu devlet parası yatılı okulu olarak İzmir Buca Lisesi ortaokulunda, lise öğrenimini de, yine devlet parasız yatılı okulu olarak Konya Sağlık Meslek Lisesi’nde gördü.

Üniversite eğitimini, Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Ali Tezel, SSK’da müfettiş yardımcılığı görevini yürüttü. 1998 yılında Sigorta Müfettişliği’ne atandı. 2004 yılından, görevden alındığı 2007 yılı Ekim ayına kadar da Grup Başkanı olarak görev yaptı.

Ali Tezel, 2008 ylında memuriyetten ve müfettişlikten istifa etti.

SKY Türk Televizyonu, Akşam Gazetesi, NTV, Habertürk gibi basın yayın kuruluşlarında uzun yıllar sosyal güvenlik programlarına imza attı ve bu alanda birçok yazı kaleme aldı.

Ali Tezel şu an Tele1 kanalında ‘Ali Tezel’e soralım’ programında sosyal güvenlik sorularını yanıtlıyor.

 

 

 

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri