Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Ankara’da kar yağışı başladı! 19-20 Ocak Ankara hava durumu nasıl?

Ankara için Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kar yağışı uyarısının ardından Ankara’da bugün kar yağışı etkili olmaya başladı. Yurdun büyük kesiminde soğuk hava ve kar yağışı etkili olacakken Meteoroloji Genel Müdürlüğü özellikle Ankara'daki vatandaşları uyardı. Kar yağışının başlamasıyla birlikte vatandaşlar “19-20 Ocak Ankara hava durumu nasıl?” sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Kar yağışının ne kadar süre daha devam edeceğini merak eden vatandaşlar şimdiden tedbirlerini almak istiyor. Peki 19-20 Ocak Ankara hava durumu nasıl? İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Ankara 19-20 Ocak hava durumu raporu...

Ankara’da kar yağışı başladı! 19-20 Ocak Ankara hava durumu nasıl?

Ankara’da karın yağdığını gören vatandaşlar karın tadını çıkarmak için sokaklar döküldü. Fakat Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankaralı vatandaşları tedbirli olamaları konusunda uyardı. Yurdun büyük bir kesiminde soğuk hava dalgası etkisini göstermeye başladı. Kıyı kesimlerde yağış artarken, iç kısımlarda ise kar yağışı bekleniyor. Ankara’da ise kar yağışının başlamasıyla beraber vatandaşlar 19-20 Ocak Ankara hava durumunu merak ediyor. Peki Ankara’da kar yağışı başladı! 19-20 Ocak Ankara hava durumu nasıl? İşte 19-20 Ocak Ankara hava durumu…

19-20 OCAK ANKARA HAVA DURUMU NASIL?

Ankara’da kar yağışının başlamasıyla beraber vatandaşlar yarın kar yağıp yağmayacağını merak ediyor. 20 Ocak Pazartesi günü, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün verilerine göre Ankara’da kar yağması bekleniyor. Salı günü ve Çarşamba günü kar yağışı beklenmezken Perşembe günü gene kar yağışın gelmesi bekleniyor. Ankara’da hava sıcaklığının ise son beş gün için sıfırın altında olması bekliyor.

BEREKETLİ YAĞIŞLAR BEKLENİYOR

Önümüzdeki günler yurdun büyük bir kısmında bereketli yağışlar bekleniyor. İzmir, Kuzey Ege kıyıları, Çanakkale, Balıkesir’in batısı, Aydın’ın kıyı kesimlerinde yağış beklenmezken Marmara bölgesi ve Trakya bölgesinde bereketli yağışlar bekleniyor. Özellikle Edirne ve Kırklareli çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri