Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

AÖF sınavı yarın saat kaçta başlayacak? 18-19 Ocak Açık Öğretim Üniversitesi sınavı kaçta başlıyor ve kaçta bitecek?

“AÖF sınavı yarın saat kaçta başlayacak?” sorusunun cevabı yarın AÖF sınavına girecek öğrenciler tarafından merak ediliyor. Yarın AÖF final sınavına girecek olan öğrenciler için geri sayım başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavları için son hazırlıklarını tamamlayan adaylar gözlerini sınav saatlerine dikti. 18 ve 19 Ocak tarihlerin arasında yapılacak olan AÖF sınavı kaçta başlıyor, kaçta bitiyor? AÖF sınavı hakkında tüm bilgiler Diriliş Postası’nda…

AÖF sınavı yarın saat kaçta başlayacak? 18-19 Ocak Açık Öğretim Üniversitesi sınavı kaçta başlıyor ve kaçta bitecek?

18-19 Ocak Açık Öğretim Üniversitesi sınavı kaçta başlıyor ve kaçta bitecek? sorusu günün en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Yarın AÖF sınavına girecek olan öğrenciler sınav saatlerini merak ediyor. Sınav yerlerinin açıklanmasının ardından son hazırlıklarını tamamlayan öğrenciler arama motorlarında “AÖF sınavı kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?” sorusuna yanıt arıyor. Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan final sınavlarına geç kalmak istemeyen öğrenciler giriş yerlerini ve saatlerini önceden kontrol ediyor. Peki AÖF sınavı yarın saat kaçta başlayacak? 18-19 Ocak Açık Öğretim Üniversitesi sınavı kaçta başlıyor ve kaçta bitecek? İşte detaylar….

AÖF SINAVI SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK, KAÇTA BİTECEK?

Yarın ve Pazar günü sınava girecek öğrenciler sabah ve öğleden sonra toplamda dört oturumda sınavlara katılacaktır. Sınav saatleri sabah 9.30’da, öğlenden sonra 14.00’da yapılmaktadır. Her ders için öğrencilere 30 dakika süre verilecek.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

2019-2020 öğretim yılı güz dönemi ara sınavı için sınav giriş bilgilerini ANADOLU MOBİL uygulaması ve aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından ya da AÖF Bürolarından ​alabilirler.

SINAV YERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri