Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Babil son bölüm kesintisiz izle! Star TV ile Babil 5. son bölüm tek parça full izle

Babil son bölüm kesintisiz izle! Star TV ile Babil 5. son bölüm tek parça full izle... Babil dizisi yeni bölümleri Cuma akşamları Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. 14 Şubat Cuma günü yayınlanan Babil dizisinin yeni bölümü heyecanlı anlara sahne oldu. Babil 5. bölümü tek parça full izlemek isteyen seyirciler dizinin yayın bilgilerini merak ediyor. Babil'in son bölümünde İrfan, oğlu için girdiği savaşta her cephede köşeye sıkışıyor. Yurt dışına kaçmak isterken hava limanında yakalanıyor. Star TV ile Babil dizisi 5. son bölümü kesintisiz izlemek isteyenler için detaylar haberimizde... 

Babil son bölüm kesintisiz izle! Star TV ile Babil 5. son bölüm tek parça full izle

Star TV yayınlanan ekranların sevilen dizisi Babil 5. son bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde Kendi için asla yapmayacağı bir şeyi daha Deniz için yapıyor ve gururundan vazgeçiyor; bir kere daha Süleyman’ın kapısında. Ama bu da yetmiyor. Süleyman, İrfandan elini öpmesini istiyor.  Babil 5. son bölümü izlemek isteyen vatandaşlar yine heyecanlı anlara şahit olacak. Star TV ile Babil dizisi son bölümü kesintisiz tek parça izlemek isteyenler bir haftadır yeni bölümü bekliyordu. İşte herkesin merak ettiği detaylar…

BABİL  5. SON BÖLÜMÜ TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

BABİL DİZİSİ 5. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İrfan, oğlu için girdiği savaşta her cephede köşeye sıkışıyor.

Kendi için asla yapmayacağı bir şeyi daha Deniz için yapıyor ve gururundan vazgeçiyor; bir kere daha Süleyman’ın kapısında. Ama bu da yetmiyor.

Eda, Süleyman’la ilgili gerçekleri öğrendikten sonra İlay’ın karşısına çıkıyor.

İrfan, Deniz’i kurtarmak için büyük bir riske giriyor, tehlikeli bir kurtuluş planı hazırlıyor. Bu defa ona kim engel olmaya çalışacak? En yakınındakiler İlay ve Egemen mi yoksa gittikçe yakına sokulan Ayşe mi?

Babil son bölüm kesintisiz izle! Star TV ile Babil 5. son bölüm tek parça full izle

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri