Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Balıkesir’de deprem! İstanbul, İzmir, Bursa’da deprem hissedildi! Kandilli Rasathanesi büyüklüğü açıkladı

Balıkesir'de 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi! Deprem, İstanbul, İzmir, Bursa'da hissedildi! Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü açıkladı. Kandilli Rasathanesi verilerine göre, Balıkesir'in Altıeylül ilçesinde saat 23.14'de yerin 7.7 kilometre derinliğinde 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Balıkesir’de deprem! İstanbul, İzmir, Bursa’da deprem hissedildi! Kandilli Rasathanesi büyüklüğü açıkladı

Balıkesir’de deprem! Balıkesir’de art arda depremler meydana geliyor. İstanbul, İzmir, Bursa’da deprem hissedildi! Kandilli Rasathanesi büyüklüğü açıkladı. Kandilli Rasathanesi verilerine göre, saat 23.14’te yerin 7.7 kilometre derinliğinde 5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD verilerine göre ise deprem 4.6 büyüklüğünde yerin 7 kilometre derinliğinde oldu.

AFAD tarafından deprem ile ilgili yapılan açıklamada gelişmelerin takip edildiği belirtildi.

BALIKESİR BEŞİK GİBİ SALLANIYOR

Kandilli’den yapılan son dakika açıklamasına göre saat 23:24’te 4,3 şiddetinde bir artçı deprem daha meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi, saat 23.46’da yerin 7.8 kilometre derinliğinde 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldiğini duyurdu. AFAD ise saat 23.46’daki depremin 14.36 kilometre derinlikte 4 büyüklüğünde gerçekleştiğini bildirdi.

Depremlerin Bursa, Tekirdağ, Çanakkale ve İstanbul gibi çevre illerden de hissedildiği belirtildi.

“HERHANGİ BİR OLUMSUZLUK YOK”

Balıkesir’deki depremlerde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığı bildirildi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, basına yaptığı açıklamada, sabaha kadar teyakkuz halinde olacaklarını belirtti.

Telefonla bilgi aldıklarını aktaran Avcı, “Şu an için bize gelen herhangi bir olumsuzluk yok, gerekli bütün çalışmaları yapıyoruz. Akçaköy ve Ayvacık mahallelerine yakın olduğu tahmin ediliyordu, oralarla da görüştük herhangi bir olumsuzluk olmadığı bilgisi geldi.” şeklinde konuştu.