Son Dakika

Başkan Erdoğan sohbet ettiği vatandaşa 15 Temmuz gazisini sordu

Başkan Erdoğan, Emirgan'dan Yeniköy'e giderken karşılaştığı bir dükkan sahibine, daha önce evinde ziyaret ettiği 15 Temmuz gazisinin sağlık durumunu sordu.
Başkan Erdoğan sohbet ettiği vatandaşa 15 Temmuz gazisini sordu AA

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun,  Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın dün yolda makam aracını durdurup bir dükkan sahibiyle sohbet ettiği anların görüntüsünü 'Ensarız biz' mesajıyla Twitter hesabından paylaştı.

Başkan Erdoğan, dün Yeniköy'den Emirgan’a doğru giderken karşılaştığı bir dükkan sahibiyle, makam aracını durdurdu ve camı açarak bir süre sohbet etti.

Dükkan sahibi, daha önce evinde ziyaret ettiği bir 15 Temmuz gazisini soran Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, 'Sağlığı gayet yerinde. Kayışdağı'nda oturuyor. Sizin geldiğiniz evden taşındı. Çok mutlu, hayatından memnun.' yanıtını verdi.

Erdoğan, sohbet ettiği vatandaştan gazinin sağlık durumu hakkında da bilgi aldı. Erdoğan'ın, 'Ayağı nasıl oldu?' sorusuna 'Top oynayamıyor ama idare eder.' yanıtını alınca, 'Ne yapacak top oynayıp.' dedi.

'ENSARIZ BİZ'

Gaziye selamlarını ileten Erdoğan, dükkan sahibine işlerinin nasıl olduğunu sordu. Vatandaşın işlerinin iyi olduğunu ve 24 kişiyi çalıştırdığını söylemesi üzerine Başkan Erdoğan, 'Maşallah, şu ufacık yerde' diyerek, şaşkınlığını ifade etti.

Dükkan sahibi ise Erdoğan'a 'Ensarız biz, dışarıdan gelenler de var.' karşılığını verdi.

Fahrettin Altun, Erdoğan ile vatandaş arasında geçen bu diyaloğun görüntüsünü sosyal medya hesabından 'Ensarız biz' mesajıyla paylaştı.  

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.