Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bedelli askerlik yerleri sorgulama işlemi: 2020 Bedelli askerlik yerleri açıklandı!

Vatani görevlerini yerine getirmek üzere bekleyen 2001/tertip olarak adlandırılan binlerce kişinin beklediği haber geldi. 2020 bedelli askerlik yerleri bugün belli oldu. Adaylar sonuçlarını e-Devlet üzerinden sorgulayabilecekler. 2020 Şubat ayında skere gidecek olan yedek subay/astsubay ve erler görev yerlerinin açıklanmasını bekliyordu Bedelli askerlik yerleri sorgulama işlemi: 2020 Bedelli askerlik yerleri açıklandı! Konuyla ilgili detaylar haberimizde!

Bedelli askerlik yerleri sorgulama işlemi: 2020 Bedelli askerlik yerleri açıklandı!

2020 yılı ilk celbi kapsamında Şubat ayında askerlik görevlerini yerine getirmek üzere gidecekleri görev yerlerinin  açıklanmasını bekleyen 2001/tertip olarak adlandırılan binlerce gencin beklediği haber bugün MSB’den geldi. 2020 bedelli askerlik yerleri belli oldu. Adaylar vatani borcunu yerine getirecekleri yerleri e-Devlet üzerinden sorgulayarak öğrenebilecekler. 2020 Şubat ayında askere gidecek olan yedek subay/astsubay ve erler görev yerlerinin açıklanmasını bekliyordu. Bedelli askerlik yerleri sorgulama işlemi: 2020 Bedelli askerlik yerleri açıklandı! Detaylı bilgi haberimizde!

Bedelli askerlik yerleri sorgulama işlemi: 2020 Bedelli askerlik yerleri açıklandı!

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) daha önce askerlik yerlerinin 24 Ocak tarihinde açıklanacağını duyurmuştu. Bu açıklamanın ardından Şubat ayında silahaltına alınacak binlerce genç, MSB’den gelecek açıklamayı bekliyordu. Bugün yapılan duyuruda bedelli askerlik yerlerinin belirlendiği bildirildi. Adaylar vatani görevlerini yerine getirecekleri yerleri aşağıda verdiğimiz link aracılığıyla e-Devlet üzerinden sorgulayarak öğrenebilecekler.

Askerlik yerleri sorgulama ekranı için tıklayın!