Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? 2019 EGM ile bekçilik sözlü mülakat sonuçları sorgulama

Bekçi adayları için heyecan giderek artıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü EGM bünyesinde istihdam edilecek olan binlerce bekçi adayı gözlerini Polis Akademisi’ne çevirdi. Özellikle sözlü mülakat sonrası bekçi adayları arama motorlarında Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? sorunu aratıyor. Peki Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? İşte 2019 EGM ile bekçilik sözcülük mülakat sonuçları sorgulama…

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? 2019 EGM ile bekçilik sözlü mülakat sonuçları sorgulama

Mülakat sürecini tamamlayan bekçi adayları için heyecan giderek artıyor. Bekçi adayları aldıkları puana göre tercihlerini yapacak. Bu yüzden binlerce bekçi adayı sözlü mülakat sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Peki Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? İşte 2019 EGM ile bekçilik sözlü mülakat sonuçları…

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları için geri sayım sürüyor. Haberimizin içeriğinden bekçilik mülakat sonuçları sorgulama ekranına ulaşabilir, konu ile ilgili gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli olmadı. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona erdi. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından tarih duyurulduğunda haberimizin içeriğinde yer alacaktır.

BEKÇİLİK MÜLAKAT SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI!

BEKÇİLİK MÜLAKAT SONUÇLARI PUAN HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Bekçi adaylarının başarı sıralamasına esas giriş puanı; yazılı sınav puanının %25’i, fiziki yeterlilik sınav puanının %25’i ve sözlü mülakat puanının %50’sinin toplamı olarak hesaplanacaktır.

BEKÇİLERİN ÇALIŞMA SÜRELERİ NELERDİR?

Çalışma süreleri ve fazla mesai ücreti hakkındaki genel hükümler saklı kalmak şartıyla çarşı ve mahalle bekçileri genel olarak güneşin batışı saatinden doğuşu saatine kadar vazife görürler. Güvenlik veya kamu düzeni bakımından gecikmede sakınca bulunan fevkalade hallerde vali ve kaymakamın vereceği emirlerle gündüz de çalıştırılabilir. Bunun dışında her ne suretle olursa olsun, gündüz çalıştırılamazlar.

BEKÇİ MAAŞI NE KADAR?

2020 itibari ile memur maaşlarına yapılan yüzde 4 4 zam sonrasında memurlar yeni yılın ilk yarısında maaşlarını yüzde 4 zamlı alacak olup bu doğrultuda lise mezunu bir bekçiye 4.063 TL, lisans mezunu bir bekçi ise 4.164 ile 4.576 TL arasında maaş alabiliyor.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri