Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bursa corona vaka sayısı kaç oldu? 14 Nisan Bursa corona vaka ve ölü sayısı son durum ne?

Bursa corona vaka sayısı kaç oldu? 14 Nisan Bursa corona vaka ve ölü sayısı son durum ne? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Bilim Kurulu üyeleri arasındaki kritik toplantı bugün 17:00'de başlıyor. Sağlık Bakanı Koca; geçtiğimiz haftalarda Bursa corona vaka ve ölü sayısı hakkında bilgiler paylaşmıştı. Bursa corona virüs salgınından en çok etkilenen illerden biri oldu. Kalabalık şehirlerimizden biri olan Bursa’da edinilen son bilgilere göre corona virüs vaka sayısı 1545, ölü sayısı ise 8 olmuştu. Fahrettin Koca, 14 Nisan Bursa vaka ve ölü sayısı hakkında son durumu açıklayacak mı?

Bursa corona vaka sayısı kaç oldu? 14 Nisan Bursa corona vaka ve ölü sayısı son durum ne?

Ülkemizin en büyük şehirlerinden biri olan Bursa’de 14 Nisan corona virüs vaka sayısı kaç oldu? soru yoğun olara araştırılıyor. Sanayi şehirlerimizden biri olan Bursa’de üretim yarı yarıya düşmüştü. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Bilim Kurulu üyelerinin toplantısı sonrasında il il corona virüs vaka sayıları açıklayacak. Fahrettin Koca ile Bilim Kurulu üyeleri arasındaki kritik toplantı bugün 17:00’de başlıyor. Resmi olmayan kaynaklara göre Bursa, vaka sayısında en yüksek 10 il arasında yer alıyor. 14 Nisan Bursa vaka sayısının 1545 olduğu ifade ediliyor.

Türkiye’de 13 Nisan koronavirüs vaka tablosu! TÜRKİYE’DE SON DURUM NE?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu’nu Twitter’dan paylaştı. Tabloya göre, nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı bin 296’ya yükseldi, bugün 34 bin 456 test yapıldı. Bu kapsamda 4 bin 93 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu. Son 24 saatte 98 hasta vefat etti, 511 hasta iyileşti. Bakan Koca, “Test sayımız yakında 500 bine ulaşacak. Erken tanı ve tedavi, iyileşen hasta sayımızı artırıyor” dedi.

Türkiye’de ilk corona virüsü vakasının ortaya çıkmasının ardından bir aydan fazla zaman geçti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 13 Nisan 2020 Koronavirüs virüs nedeniyle 98 kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. 12 Nisan’da vaka sayısı da 4 bin 93 oldu. Böylece Türkiye’deki toplam vaka sayısı 61 bin 496, toplam ölüm sayısı ise 1296 oldu. Peki, Bursa corona vaka sayısı kaç oldu? 14 Nisan Bursa corona vaka ve ölü sayısı son durum ne?

Bursa corona vaka sayısı

14 Nisan Bursa vaka sayısının 1545 olduğu ifade ediliyor.

Bursa corona vaka sayısı kaç oldu? 14 Nisan Bursa corona vaka ve ölü sayısı son durum ne?