Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Alpaslan Özmol: ‘Çaycı Hüseyin öldü’ haberleri beni rahatsız ediyor

'Çocuklar Duymasın'ın sevilen oyuncuları Alparslan Özmol'un öldüğü iddia edildi. "Alpaslan Özmol öldü mü?" iddiasının sosyal medyada gündem olmasının ardından, Alpaslan Özmol öldü mü? Sosyal medyayı sallayan iddia Çaycı Hüseyin öldü mü? Alpaslan Özmol öldü iddiaları gerçek mi? sorularına cevap aranıyor. İşte ayrıntılar...

Alpaslan Özmol: ‘Çaycı Hüseyin öldü’ haberleri beni rahatsız ediyor

‘Çocuklar Duymasın’ın sevilen oyuncuları Alparslan Özmol’un öldüğü iddia edildi. Konun sosyal medyada gündem olmasının ardından, Alpaslan Özmol hakkındaki bilgiler merak konusu oldu. Peki, Alpaslan Özmol öldü mü? Sosyal medyayı sallayan iddia Çaycı Hüseyin öldü mü? sorularına cevap aranıyor. İşte detaylar…

ÇAYCI HÜSEYİN ÖLDÜ MÜ?

Çaycı Hüseyin’i Coronavirüsü nedeniyle öldü iddiası olay oldu. Alpaslan Özmol öldü iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Daha önce de bu tür iddialar gündeme gelmiş ve “Çaycı Hüseyin” lakabıyla tanınan ünlü oyuncu Alpaslan Özmol bu tür iddiaları bir röportajda yalanlamıştı.

ALPARSLAN ÖZMOL: “ÇAYCI HÜSEYİN ÖLDÜ” HABERLERİNDEN RAHATSIZIM

 Unutamadığınız bir olay yaşadınız mı?

– Hakkımda sosyal medyada sürekli “Çaycı Hüseyin öldü” diye haberler çıkıyor. Sokakta karşılaştığım insanlar da ben de bu durumdan çok rahatsız. Bana sürekli “Sizi yine öldürmüşler abi” diyorlar. Bu haberleri çıkaranları uyarıyorum. “Adamı hasta etmesinler!” (Gülüyor) Bu haberleri okuyan ailem ve yakın arkadaşlarım çok üzülüyor ama yapacak bir şey yok.

 

Alpaslan Özmol: 'Çaycı Hüseyin öldü' haberleri beni rahatsız ediyor