Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Corona virüse yakalanan Rüştü Reçber’in son durumu nasıl? Rüştü Reçber yoğun bakımdan çıktı mı?

Corona virüse yakalanan Rüştü Reçber’in son durumu nasıl? Rüştü Reçber yoğun bakımdan çıktı mı?

Milli Takım’ın yıllarca file bekçiliğini yapan, Barcelona gibi önemli bir kulüpte kalecilik yapan Rüştü Reçber corona virüs salgınına yakalanmıştı. Ünlü kalecinin ABD’den dönen eşinden corona virüsü kaptığı iddia edilmişti. Vatandaşlar, Rüştü’nün son durumunu araştırıyor. Bu bağlamda, Corona virüse yakalanan Rüştü Reçber’in son durumu nasıl? Rüştü Reçber yoğun bakımdan çıktı mı? sorularına cevap aranıyor. Ayrıntılar haberimizde..

Rüştü Reçber’in son durumunu eşi açıkladı

Türk futbolunun efsane isimlerinden Rüştü Reçber, koronavirüse yakalanmıştı. Rüştü’nün yoğun bakıma aldığı iddiası sosyal medyaya yansıyınca eşinden açıklama geldi.

Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, ‘Rüştü yoğun bakımda’ haberlerini sosyal medyadan yaptığı açıklama ile yalanladı.

Işıl Reçber yaptığı açıklamada efsane eldiven Rüştü Reçber ile ilgili, ‘Yoğun bakım ile ilgili haberler çok şükür ki doğru değil. Biraz daha iyiyiz tedavimiz stabil olarak normal odada devam etmekte. Daha iyi olacağız inşallah. İlginize alakanıza sonsuz teşekkürler…’ dedi.

Efsane kalecinin eşi Işıl Reçber, 16 Mart’ta ABD’den döndükten sonra karantinaya girmemesi nedeniyle yoğun eleştiri almış, hastalık sonrası ise eleştirilerin dozu artmıştı. Efsane kalecinin eşi, kendisine sosyal medyada yapılan eleştiriler için ‘Bana yapılan linç önemli değil’ derken şu sözleri kullanmıştı:

“Bu kadar uçsuz bucaksız sevgiye karşılık iyileşmek zorundasın. Hadi, o virüs seni yenemez eyvallah. Beni merak etme, ben çok iyiyim. Linç mi? Umrumda değil. Sen iyileş yeter. Biz neyin ne olduğunu biliyoruz. Sağlık çalışanlarımız, doktorlarımız, hemşirelerimiz, hasta bakıcılarımız işin içine girince bin kat daha fazla anladım ki sizlerin emeğinin karşılığı yok.”

Corona virüse yakalanan Rüştü Reçber'in son durumu nasıl? Rüştü Reçber yoğun bakımdan çıktı mı?