Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Diyanet TV canlı izle: 2020 Hac kuraları çekilişi canlı izlemek için tıklayın

2 milyonu aşkın hacı adayının heyecanla beklediği kura çekimleri şu saatlerde gerçekleşiyor. Akşam saat 21.00 itibariyle sonuçları e-Devlet üzerinden açıklanacak olan Hac kuraları çekiliş programını izlemek için 'Diyanet TV canlı izle: 2020 Hac kuraları çekilişi canlı izlemek için tıklayın' başlıklı bu haberimizin içeriğinden yararlanabilirsiniz.

Diyanet TV canlı izle: 2020 Hac kuraları çekilişi canlı izlemek için tıklayın

Hacı adaylarının heyecanla beklediği büyük gün geldi! Milyonlarca hacı adayı başvurularını yaptıkları günden beri kura çekimi ve sonuçların açıklanmasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyordu. Diyanet İşleri Başkanlığı bugün Hac kuraları çekimini yapıyor. ‘Diyanet TV canlı izle’ sorgusu sık sık arama motorlarında yer buluyor. Siz de 2020 Hac kuraları çekilişi canlı izlemek için aşağıdaki linke tıklayın

Diyanet TV canlı: 2020 Hac kuraları çekilişi

Hac kuraları çekimi bugün saat 10.00 itibariyle başladı. Noter huzurunda kamuya açık olarak gerçekleştirilen kura sonuçları akşam saat 21.00 itibariyle erişime açılacak.

Kura sonuçları e-Devlet üzerinden sorgulanabildiği gibi SMS ile de grup başlarına gönderilecektir.

DİYANET TV HAC KURALARI ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI

Hac kayıtları kesin tarihi 13 – 24 Ocak 2020

Çekilen kura sonuçlarına göre ‘Kesin Kayıt Hakkı’ elde edenler, 13-24 Ocak 2020 tarihleri arasında kayıtlarını yaptırma imkanı bulacaklar.

13 Ocak 2020 Pazartesi günü saat 08:00’den itibaren www.hac.gov.tr adresindeki ‘Kesin Kayıt Belgesi’ linkinden e-Devlet kimlik doğrulama sistemi ile kendilerine ait e-Devlet şifreleriyle giriş yaptıktan sonra ‘Diyanet İşleri Başkanlığı Organizasyonunu’ veya ‘Acente Organizasyonunu’ tercih ederek ‘2020 Yılı Hac Organizasyonuna Kesit Kayıt Yaptırabilir’ belgesini alabilirler.