Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Dylan McWilliams’ın 4 yıl içerisinde başına gelen ve insanın üçünü birden yaşaması ihtimali yaklaşık 900 katrilyon da bir olarak değerlendirilen üç olaydan biri değildir?

Türkiye'de yayınlanmaya başladığı günden itibaren milyonları ekran başına kilitleyen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster 11 Kasım Pazartesi akşamı da birbirinden zor sorularla yarışmacıların karşısında. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 60 bin TL ödüllü sorusu '' Dylan McWilliams'ın 4 yıl içerisinde başına gelen ve insanın üçünü birden yaşaması ihtimali yaklaşık 900 katrilyon da bir olarak değerlendirilen üç olaydan biri değildir '' oldu. Yarışmacı bu soruyu bildiği takdirde tam 60 bin Türk Lirası kazanacak. Peki, '' Dylan McWilliams'ın 4 yıl içerisinde başına gelen ve insanın üçünü birden yaşaması ihtimali yaklaşık 900 katrilyon da bir olarak değerlendirilen üç olaydan biri değildir '' cevabı nedir? İşte detaylar...

Dylan McWilliams’ın 4 yıl içerisinde başına gelen ve insanın üçünü birden yaşaması ihtimali yaklaşık 900 katrilyon da bir olarak değerlendirilen üç olaydan biri değildir?

11 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 60 bin TL ödüllü sorusu ” Dylan McWilliams’ın 4 yıl içerisinde başına gelen ve insanın üçünü birden yaşaması ihtimali yaklaşık 900 katrilyon da bir olarak değerlendirilen üç olaydan biri değildir ” şeklinde karşımıza çıkıyor. Yarışmacı bu soruyu bildiği takdirde tam 60 bin Türk Lirası kazanacak.  Vatandaşların ilgiyle takip ettiği, büyük ödüller kazandıran yarışmada sorulan sorular, arama motorlarında en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. ATV ekranlarında bu akşam ekranlara gelen Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasında 60 bin TL değerinde ödüllü soru belli oldu. Peki, ” Dylan McWilliams’ın 4 yıl içerisinde başına gelen ve insanın üçünü birden yaşaması ihtimali yaklaşık 900 katrilyon da bir olarak değerlendirilen üç olaydan biri değildir  ” cevabı nedir? İşte detaylar…

Cevap Şıkları:

A: Köpek Balığı ısırması

B: Ayı ısırması

C: Yılan ısırması

D: Fare ısırması

Doğru cevap:

D: Fare ısırması

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri