Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

E Okul VBS öğrenci girişi ile sınav sonuçları sorgulama! E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş sayfası

Milli Eğitim kurumlarında okuyan öğrencilerin velileri sınav döneminin başlaması ve notların teker teker açıklanmasıyla birlikte çocuklarının notlarını merak ediyor. İlkokul, ortaokul ve lise talebelerinin ve velileri e-okul öğrenci girişi ile e-okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapmak istiyor. İşte, E Okul VBS öğrenci giriş ile sınav sonuçları sorgulama! E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş sayfası...

E Okul VBS öğrenci girişi ile sınav sonuçları sorgulama! E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş sayfası

Öğrenciler ve veliler sınav döneminin başlaması ve notların teker teker açıklanmasıyla birlikte notları merak ediyor. Özellikle aileler notları görmek konusunda bir hayli meraklı durumda. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri ve velileri e-okul öğrenci girişi ile e-okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapmak istiyor. İşte, E Okul VBS öğrenci giriş ile sınav sonuçları sorgulama! E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş sayfası…

E OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

İşte E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ne aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Bu ekrandan sınav sonuçları ve daha birçok bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

E OKUL GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

E OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

Veliler; adresinden öğrencinin T.C. Kimlik Numarası ve okul numarası ile sisteme girecekler ve velisi bulunduğu öğrenciyle ilgili ders programı, notları, devamsızlıkları, okul ve öğretmenler tarafından yapılan duyuruları görebileceklerdir.

E OKULDA HANGİ İŞLEMLER YAPILIYOR?

Milli Eğitim Bakanlığının e-Okul sisteminde öğrencinin okuduğu kitaplar, yazılı ortalamaları, öğrenci kaydı, nakil işlemleri, not girişleri, devamsızlık durumları, sınav bilgileri, merkezi sınavların başvuru ve tercih işlemleri, haftalık ders programı, alınan belgeler, e-karne, şube yazılı ortalamaları da yer alıyor.

 

 

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri