Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ebru Şallı’nın kızı var mı, kim? Ebru Şallı’nın kaç çocuğu var? İsimleri nedir?

Ebru Şallı'nın kızı var mı, kim, kaç çocuğu var? İsimleri nedir? Ünlü modelin geçtiğimiz Nisan ayında vefat eden 10 yaşında Pars Tan'ın başka kardeşinin olup olmadığı araştırılıyor. Ebru Şallı'nın oğlu Pars'ın küçük yaşta yakalandığı kansere (lenfoma) yenik düşerek vefat etmesi herkesi derinden üzdü. Ünlü modelin sevenleri, başka çocuğu var mı, kızı mı var konularını merak etti. Peki, Ebru Şallı'nın kızı var mı, kim? Ebru Şallı'nın kaç çocuğu var? İsimleri nedir? Soruların yanıtı haber detayında.

Ebru Şallı’nın kızı var mı, kim? Ebru Şallı’nın kaç çocuğu var? İsimleri nedir?

Geçtiğimiz Nisan ayında Ebru Şallı’nın oğlu Pars Tan 8 yaşındayken yakalandığı kanser (lenfoma) nedeniyle 2 yıl gördüğü tedavinin ardından hayata veda etmişti. Küçük Pars’ın vefatı başta ailesi olmak üzere herkesi derinden üzerken, ünlü modelin sevenleri Pars’ın kardeşi var mı, Ebru Şallı’nın kızı mı var, kim, kaç tane çocuğu var gibi sorulara yanıt bulmak istedi. Ünlü model, 2 yıllık tedavi sürecini ve ailece yaşadıkları sıkıntıları, verdiği bir röportajda detaylarıyla dile getirmişti. Peki, Ebru Şallı’nın kızı var mı, kim? Ebru Şallı’nın kaç çocuğu var? İsimleri nedir? Konu hakkında araştırılan bilgiler haberin detayında.

Ebru Şallı’nın kızı var mı, kim? Ebru Şallı’nın kaç çocuğu var? İsimleri nedir?

Ebru Şallı’nın henüz 10 yaşındaki oğlu Pars Tan, 8 yaşından beri lenfoma tedavisi gördüğü hastanede, 16 Nisan 2020 gecesi yaşama veda etti. Aile, 2 yıldır minik Pars’ın hastalığıyla mücadele etmekteydi. Oğlunun tedavisi sürecinde konuyla ilgili konuşmaktan kaçınan Ebru Şallı, vefatının ardından ailece yaşadıkları zorlu sürecin detaylarını, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda tüm detaylarıyla anlatmıştı.

Pars, Ebru Şallı’nın Harun Tan ile 2002 yılında olan evliliğinden dünyaya geldi. Şallı ve Tan’ın bir de Beren adında 16 yaşında bir oğulları bulunuyor. Ebru Şallı’nın Beren ve Pars’tan başka çocuğu bulunmamaktadır. [bilgiler haberin devamında] 

Ebru Şallı'nın kızı kim Ebru Şallı'nın kızı var mı, kaç çocuğu var ve isimleri ne beren tan pars tan

Ebru Şallı’nın büyük oğlu Beren Tan, 6 Mart 2004 (16 yaşında) tarihinde dünyaya geldi.

Ebru Şallı ve Harun Tan, 2013 yılında boşanma kararı alarak yollarını ayırmıştı.

Ünlü model Ebru Şallı şu an Uğur Akkuş ile evli bulunuyor.

Ebru Şallı'nın kızı kim Ebru Şallı'nın kızı var mı, kaç çocuğu var ve isimleri ne pars tan beren tan