Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gıdanı Koru kampanyası ücretli mi? Tarım ve Orman Bakanlığı Sofrana Sahip Çık kampanyası nedir, nasıl katılınır?

Gıda israfının önüne geçilmesi amacıyla harekete geçen Tarım ve Orman Bakanlığı 'Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık' kampanyası başlattı. Çevrimiçi imza toplanarak yapılan kampanyaya katılıp söz veren vatandaşlar e-sertifikaya sahip olup Bakanlık tarafından kendi adlarına dikilen 5 adet fidanla geleceğe nefes oluyor. Kampanyaya katılmak isteyenler, Gıdanı Koru kampanyası ücretli mi? Tarım Bakanlığı Gıdanı Koru kampanyası nedir, nasıl katılınır? gibi detayları öğrenmek için araştırmalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Tarım ve Orman Bakanlığı'nın 'sofransahipcik.com' internet sayfasında yer alan bilgileri haberimizde derledik. Peki, Gıdanı Koru kampanyası ücretli mi? Tarım ve Orman Bakanlığı Sofrana Sahip Çık kampanyası nedir, nasıl katılınır? Detaylar içerikte.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Avatar

    Gülser Eskitürk

    Ben ve ailem bir ekmek kırığını dahi israf etmeyen bir kuluz suyun elektrik in ve bütün gıdalar bizde ısraf olmaz evvel Allah yemek tabağımız bile yıkanmış gibidir çok şükür Rabbime verdiği nimetlere seve seve kanpanyanıza katılırım. 👏

Yorumları Gör (1 Yorum)