Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Google çöktü mü? Google neden açılmıyor? İnternette sorun yaşanıyor

Google'a erişmekte sorun yaşayan kullancılar, Google çöktü mü, Google'a neden girilemiyor sorularının yanıtını arıyor. Özellikle Türk Telekom İnternet kullanıcılarının hem mobil hem wıfı üzerinden yaşadığı Google servislerine erişim sorunu hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor. Peki, Google çöktü mü? Google neden açılmıyor? İnternette sorun yaşanıyor, konuya ilişkin gelişmeler haberimizde olacak.

Google çöktü mü? Google neden açılmıyor? İnternette sorun yaşanıyor

Google çöktü mü? Türk Telekom kullanıcıları ağırlıklı olmak üzere servislerine erişim sağlanamıyor. Milyonlarca kuıllanıcı, Google neden açılmıyor? sorusuna yanıt bekliyor. Türk Telekom üzerinden wıfı ve mobil internette sorun yaşanıyor. Google erişim sorunu ne zaman düzelecek konusu henüz yanıt bulmadı. Peki, dev arama platformu Google çöktü mü? Google neden açılmıyor? İnternette sorun yaşanıyor ve nedeni hakkında detayları öğrenmek için haberimizi takipte kalabilirsiniz.

Google çöktü mü? Google neden açılmıyor? İnternette sorun yaşanıyor

Türk Telekom kullanıcılarının mobil ve wıfı üzerinden bağlanmakta sorun yaşadıkları dev arama motoru Google’daki erişim sorununa ilişkin detaylar haberimizde olacak.

Youtube, Gmail, Google Analytics ve arama sayfalarındaki soruna ilişkin açıklama bekleniyor.

Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.