Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Hangi ikisi anne oğul değildir?

ATV ekranlarının vazgeçilmez yarışması Kim Milyoner Olmak İster 14 Aralık tarihinde de merak edilen sorularla gündeme oturdu. Vatandaşların ve yarışmacıların ilgiyle takip ettiği programda sorulan soruların yanıtları merak konusu oldu. İnsanlar kendi aralarında da yarışırken soruların cevaplarını da internette arıyor. Hangi ikisi anne- oğul değildir? sorusu soruldu. İnternette sıklıkla araştırılan Hangi ikisi anne- oğul değildir? sorusunun cevabı ve detaylarını sizler için haberimizde derledik.

Hangi ikisi anne oğul değildir?

Hangi ikisi anne- oğul değildir? sorusu yayınlandığı gün milyonları ekranlara kilitleyen Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının yeni bölümünde soruldu. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Milyoner yarışmasında yarışmacıların zorlandığı sorular aynı zamanda Google’da oldukça yoğun bir ilgiyle karşılandı. Milyoner’in 14 Aralık cumartesi akşamı yeni bölümü canlı olarak ekranlara geldi. Hangi ikisi anne- oğul değildir? Sorusu da merak konusu oldu. İşte sorunun cevabı…

HANGİ İKİSİ ANNE OĞUL DEĞİLDİR?

Kim Milyoner Olmak İster? programında yarışmacıya; Hangi ikisi anne oğul değildir? şeklinde soru soruldu.

Şıklar ise şöyleydi:

A:Nilüfer Hatun- I.Murad
B:Hürren Sultan- II. SeliM
C:Nurbanu Sultan- III. Murad
D: Kösem Sultan- IV. Mehmed

Doğru Cevap) D: Kösem Sultan- IV. Mehmed

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri