Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul elektrik kesintisi! 26 Mart Perşembe İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ Planlı kesinti

26 Mart Perşembe günü İstanbul’un çeşitli ilçe ve mahallesinde planlı elektrik kesintilerinin yaşandığı bildirildi. İstanbullular, elektriklerin ne zaman geleceğini merak ediyor. Vatandaşların elektrik kesintisi ile ilgili araştırma yapmasıyla birlikte BEDAŞ yetkilileri, planlı kesintilerin hangi bölgelerde meydana geldiğini ve elektriklerin ne zaman geleceği hakkında bilgilendirmede bulundu. Peki, vatandaşlar tarafından merak konusu olan 26 Mart Perşembe İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde.

İstanbul elektrik kesintisi! 26 Mart Perşembe İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ Planlı kesinti

26 Mart Perşembe günü İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki birçok noktada planlı elektrik kesintisi başladı. İstanbullu vatandaşlar su kesintisinin nedenini ve elektriklerin ne zaman geleceğini araştırıyor. BEDAŞ yetkilileri ise, konu hakkında bakım çalışması ve arızaların giderilmesi sebebiyle elektriklerin kesildiğini bildirdi. 26 Mart Perşembe 2020 İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında meydana gelen planlı kesinti listesini duyurdu. İşte 26 Mart Perşembe elektrikler ne zaman gelecek? İşte tüm ayrıntılar…

İSTANBUL’DA ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK?

– İSTANBUL FATİH ilce MERKEZ-ŞEHREMİNİ mah AYIK sk, GÜNAYDIN sk, İBRAHİM ÇAVUŞ sk, ÇITAK sk, HACAMATÇI sk, AYIK FIRINI sk, 09:30-11:30 saatleri arasında Bakım Çalışması-Önleyici Bakım süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(2410949)

– İSTANBUL FATİH ilce MERKEZ-SEYYİD ÖMER mah ALAY MÜFTÜSÜ, KEŞKEKÇİ, VEZİR, YAYLAK, ZİYA GÖKALP sk / ŞEHREMİNİ mah AHMET VEFİKPAŞA, BAŞVEKİL, GÜNAYDIN, HACI ZİHNİ EFENDİ, KAYGULU BABA, KELAMİ TEKKESİ, KÖPRÜLÜZADE, MEVLANAKAPI, SAÇAKLI TÜRBE, VEZİR, YUSUFÇUK, ZİYA GÖKALP, ÇİÇEK BOSTANI, İBRAHİM ÇAVUŞ, İBRAHİM ÇAVUŞ ÇIKMAZI sk 12:00-14:00 saatleri arasında Bakım Çalışması-Önleyici Bakım süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(2410950)

– İSTANBUL SARIYER ilce MERKEZ-YENİKÖY mah ESENTEPE, HAVUZLU BOSTAN sk / İSTİNYE mah ALKANLAR, ALTIN DAMLA, GÜMÜŞ DAMLA, HAVUZLU BOSTAN, KOMİK NAŞİT, KOMİK NAŞİT ARKASI, MEYVELİ, MEZARLIK ÜSTÜ, NAZLICAN, NURİ PAŞA, SALI, ÖMER HOCA, ÖNDER ÇIKMAZI, ÜZÜMLÜ sk 09:00-10:00 saatleri arasında Bakım Çalışması-Kapsamlı TM Bakımı süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(2411124)

İstanbul’da elektriklerin kesildiği diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

İstanbul elektrik kesintisi 26 Mart Perşembe İstanbulda elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ Planlı kesinti