Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

İstanbul su kesintisi! 13 Ocak Pazartesi İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İSKİ arıza listesi

13 Ocak Pazartesi İstanbul’un çeşitli bölgelerinde gün içerisindeki belirli aralıklarla su kesintisi başladı. Yaşanan su kesintisi nedeniyle İstanbullular suların ne zaman geleceği hakkında araştırma yapıyor. İSKİ tarafından ise kesinti nedenleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Peki, 13 Ocak Pazartesi İstanbul’da sular ne zaman gelecek? Tüm cevaplar haberimizin detayında.

İstanbul su kesintisi! 13 Ocak Pazartesi İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İSKİ arıza listesi

İstanbul’un birçok ilçe ve mahallesinde su kesintisi yaşanıyor. İSKİ yetkilileri tarafından planlı su kesintisi sebebi, şebekelerdeki arızaların giderilmesi ve bakım-onarım çalışmaları olarak ilan edildi. Suların ne zaman geleceğini merak eden İstanbullu vatandaşlar ise sular ne zaman gelecek? sorusunu araştırıyor. Peki, 13 Ocak Pazartesi İstanbul’da sular ne zaman gelecek? Haberimizde İstanbul su kesintisi hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da sular ne zaman gelecek?

İSKİ’den yapılan açıklamaya göre, İstanbul Başakşehir bölgesinde su kesintisi yaşanmaktadır. Hafta başında su kesintisi yaşanan Başakşehir mahalleleri şöyle:

13 Ocak Pazartesi İstanbul kesintisi yaşanan bölgeler

İlçe:Başakşehir
Etkilenen Mahalleler:Bahçeşehir 1Kısım Mah
Açıklama:İçmesuyu Şebeke Hattındaki Arızanın Giderimi İçin Onarım Yapılmaktadır.
Başlama Tarihi:2020-01-13 17:11:18.0
Bitiş Tarihi:Çalışmanın tahmini olarak 14.1.2020 tarihinde saat 0:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

Kesinti bölgelerini haritada görmek için tıklayın: [Link]

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri