Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul su kesintisi! 5 Haziran Cuma İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İSKİ arıza listesi

İstanbul’un birçok bölgesinde 5 Haziran Cuma günü planlı su kesintisi yaşanıyor. Kesintinin başlamasının ardından İstanbullular, suların ne zaman geleceğini araştırıyor. Ayrıca İSKİ, planlı su kesintileri ile ilgili araştırılan konular hakkında çok merak edilen sorular hakkında bilgilendirmede bulundu. Peki, 5 Haziran Cuma İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İşte tüm cevaplar…

İstanbul su kesintisi! 5 Haziran Cuma İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İSKİ arıza listesi

5 Haziran Cuma günü İstanbul’un bazı semt ve mahallelerinde planlı su kesintisi başladı. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) yetkilileri kesinti ile ilgili yaptıkları açıklamanın ardından İstanbullu vatandaşlar suların ne zaman geleceğini merak ediyor. Yetkililer Arnavutköy gibi merkezi yerlerindeki şebekelerde gerçekleştirilen bakım çalışmaları nedeniyle planlı su kesintilerinin yaşandığını açıkladı. Peki, 5 Haziran Cuma İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İşte tüm yanıtlar haberimizde.

İSTANBUL’DA SULAR NE ZAMAN GELECEK?

Arıza Kesinti
İlçe:Arnavutköy
Etkilenen Mahalleler:Baklalı Mah
Açıklama:100 Mm Çaplı Şebeke Hattı Arızası
Başlama Tarihi:05.06.2020 08:32
Bitiş Tarihi:Çalışmanın tahmini olarak 5.6.2020 tarihinde saat 13:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

İstanbul’da planlı su kesintisinin yaşandığı diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

İstanbul su kesintisi 5 Haziran Cuma İstanbulda sular ne zaman gelecek İSKİ arıza listesi