Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

İzmir su kesintisi! 14 Ocak Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

İzmir’in çeşitli semtinde 14 Ocak Salı günü planlı su kesintileri yaşandığı bildirildi. İzmirliler, suların nerelerde kesildiğini ve ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri ise planlı su kesintisinin yaşanacağı noktalar hakkında internet sitesi üzerinden bilgilendirmede bulundu. Peki, 14 Ocak Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm detaylar.

İzmir su kesintisi! 14 Ocak Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

Su, hayatımızda yeri en önemli maddeler arasında ilk sırada geliyor. Onun yokluğunda gün içerisinde pek çok sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bugün ise 14 Ocak Salı günü İzmir’de Aliağa, Kiraz gibi şehrin çeşitli bölgelerinde planlı su kesintileri yaşanıyor. İzmirli vatandaşlar kesinti sebebini ve ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri şebekelerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmaları suların kesildiğini açıkladı. Peki, 14 Ocak Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm cevaplar.

İZMİR’DE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İzmir’de suların kesildiği diğer ilçe ve mahalleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri