Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İzmir su kesintisi! 2 Haziran Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

İzmir’in birçok noktasında 2 Haziran Salı günü planlı su kesintisi yaşanıyor. İzmirliler, planlı su kesintisinin nerelerde meydana geldiğini ve suların ne zaman geleceğini araştırıyor. İZSU yetkilileri ise planlı su kesintisinin yaşandığı ilçe ve mahalleler hakkında internet sitesi üzerinden açıklamada bulundu. Peki, 2 Haziran Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm detaylar.

İzmir su kesintisi! 2 Haziran Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

Su, hayatımızda yeri en önemli maddeler arasında ilk sırada geliyor. Suların kesildiği gün çok sayıda sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bugün ise 2 Haziran Salı günü İzmir’de Aliağa, Bolçova, Dikili gibi şehrin merkezi bölgelerinde planlı su kesintisi yaşandığı bildirildi. İzmirli vatandaşlar kesinti sebebini ve ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri şebekelerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle planlı su kesintisinin yaşandığını açıkladı. Peki, 2 Haziran Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm cevaplar.

İZMİR’DE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İzmir’de planlı su kesintisinin yaşandığı diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

İzmir su kesintisi 2 Haziran Salı İzmirde sular ne zaman gelecek İZSU Planlı su kesintisi