Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İzmir su kesintisi! 22 Şubat Cumartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

İzmir’in çeşitli semtlerinde 22 Şubat Cumartesi günü planlı su kesintisinin yaşandığı bildirildi. İzmirliler, suların hangi bölgelerde kesildiğini ve ne zaman geleceğini araştırıyor. İZSU yetkilileri tarafından ise planlı su kesintisinin meydana geldiği bölgeler ile ilgili internet sitesi üzerinden yapıldı. Peki, 22 Şubat Cumartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm detaylar.

İzmir su kesintisi! 22 Şubat Cumartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

Su, hayatımızda yeri en önemli maddeler arasında ilk sırada geliyor. Elektriklerin kesildiği gün pek çok sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bugün ise 22 Şubat Cumartesi günü İzmir’de Aliağa, Beydağ, Bornova gibi şehrin çeşitli planlı su kesintisi başladı. İzmirli vatandaşlar kesinti nedenini ve ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri şebekelerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle suların kesildiğini bildirdi. Peki, 22 Şubat Cumartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm cevaplar.

İZMİR’DE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İzmir’de suların kesildiği diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.