Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

İzmir su kesintisi! 25 Ocak Cumartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

İzmir’in bazı ilçelerinde 25 Ocak Cumartesi günü planlı su kesintileri yaşandığı bildirildi. İzmirliler, suların hangi bölgelerde kesildiğini ve ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri tarafından ise planlı su kesintisinin yaşanacağı bölgeler ile ilgili internet sitesi üzerinden bilgilendirme geldi. Peki, 25 Ocak Cumartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm detaylar.

İzmir su kesintisi! 25 Ocak Cumartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

Su, hayatımızda yeri en önemli maddeler arasında ilk sırada geliyor. Onun yokluğunda gün içerisinde pek çok sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bugün ise 25 Ocak Cumartesi günü İzmir’de Aliağa, Beydağ, Çeşme gibi şehrin çeşitli planlı su kesintileri yaşanıyor. İzmirli vatandaşlar kesinti sebebini ve ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri şebekelerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle suların kesildiğini açıkladı. Peki, 25 Ocak Cumartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm cevaplar.

İZMİR’DE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İzmir’de suların kesildiği diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri