Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İzmir su kesintisi! 26 Mart Perşembe İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

İzmir’in çeşitli ilçelerinde 26 Mart Perşembe günü planlı su kesintisinin yaşandığı duyuruldu. İzmirliler, suların hangi bölgelerde yaşandığı ve ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri tarafından ise planlı su kesintisinin meydana geldiği noktalar ile ilgili internet sitesi üzerinden bilgilendirme yapıldı. Peki, 26 Mart Perşembe İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm detaylar.

İzmir su kesintisi! 26 Mart Perşembe İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

Su, hayatımızda yeri en önemli maddeler arasında ilk sırada geliyor. Suların kesildiği gün çok sayıda sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bugün ise 26 Mart Perşembe günü İzmir’de Aliağa, Bolçova, Çeşme gibi şehrin merkezi bölgelerde planlı su kesintisi yaşanıyor. İzmirli vatandaşlar kesinti sebebini ve ne zaman geleceğini araştırıyor. İZSU yetkilileri şebekelerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle suların kesildiğini bildirdi. Peki, 26 Mart Perşembe İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm cevaplar.

İZMİR’DE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İzmir’de suların kesildiği diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

İzmir su kesintisi 26 Mart Perşembe İzmirde sular ne zaman gelecek İZSU Planlı su kesintisi