Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

İzmir su kesintisi! 28 Ocak Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

İzmir’in bazı ilçelerinde 28 Ocak Salı günü planlı su kesintileri yaşandığı açıklandı. İzmirliler, suların nerelerde kesildiğini ve ne zaman geleceğini araştırıyor. İZSU yetkilileri tarafından ise planlı su kesintisinin yaşanacağı noktalar ile ilgili internet sitesi üzerinden açıklama yapıldı. Peki, 28 Ocak Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm detaylar.

İzmir su kesintisi! 28 Ocak Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

Su, hayatımızda yeri en önemli maddeler arasında ilk sırada geliyor. Onun yokluğunda gün içerisinde pek çok sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bugün ise 28 Ocak Salı günü İzmir’de Aliağa, Bayraklı, Beydağ, Bornova, Çeşme gibi şehrin noktalarında çeşitli planlı su kesintileri başladı. İzmirli vatandaşlar kesinti nedenini ve ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri şebekelerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle suların kesildiğini bildirdi. Peki, 28 Ocak Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm cevaplar.

İZMİR’DE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İzmir’de suların kesildiği diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri