Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İzmir su kesintisi! 31 Mart Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

İzmir’in çeşitli ilçelerinde 31 Mart Salı günü planlı su kesintisinin yaşandığı açıklandı. İzmirliler, suların hangi bölgelerde ve ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri tarafından ise planlı su kesintisinin meydana geldiği bölgeler ile ilgili internet sitesi üzerinden bilgilendirme yapıldı. Peki, 28 Mart Cumartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm detaylar.

İzmir su kesintisi! 31 Mart Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı su kesintisi

Su, hayatımızda yeri en önemli maddeler arasında ilk sırada geliyor. Suların kesildiği gün çok sayıda sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bugün ise 31 Mart Salı günü İzmir’de Aliağa, Çeşme gibi şehrin merkezi noktalarında planlı su kesintisi yaşanıyor. İzmirli vatandaşlar kesinti sebebini ve ne zaman geleceğini merak ediyor. İZSU yetkilileri şebekelerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle suların kesildiğini açıkladı. Peki, 31 Mart Salı İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm cevaplar.

İZMİR’DE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İzmir’de suların kesildiği diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

İzmir su kesintisi31 Mart Salı İzmirde sular ne zaman gelecek İZSU Planlı su kesintisi