Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kim Milyoner Olmak İster son bölüm izle!Kim Milyoner Olmak İster 868. son bölüm tek parça izle

Kim Milyoner Olmak İster genel kültür ve bilgi yarışması bu akşam 868. yeni bölümüyle ATV'de seyirciyle buluşuyor. İnternetten izlemek isteyen vatandaşlar Kim Milyoner Olmak İster izle, son bölüm izle aramaları yapıyor. Kim Milyoner Olmak İster 868. yeni bölüm canlı izlemek isteyenler ATV ile Kim Milyoner Olmak İster son bölüm kesintisiz full izlemek için haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster son bölüm izle!Kim Milyoner Olmak İster 868. son bölüm tek parça izle

ATV’nin Kim Milyoner Olmak İster yarışması 17 Şubat Pazartesi bu akşam 868. bölümüyle ekranlara geliyor. Genel kültür ve bilgi yarışması Milyoner’i her bölümünü takip eden vatandaşlar internetten kaçırdıkları bölümü izlemek için araştırma yapıyor. Dünyanın en çok izlenen ve kazandıran genel kültür ve bilgi yarışması Milyoner 868. bölümünde yine birbirinden renkli konukları ağırladı. Milyoner canlı izle, kesintisiz full izle aramaları yarışmanın takipçileri tarafından yoğunlaşıyor. 17 Şubat 2020 Pazarrtesi akşamı ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster 868. yeni bölüm kesintisiz izle ve ATV ile Kim Milyoner Olmak İster 868. son bölüm full izleme detaylarına haberimizdeki linkten erişebilirsiniz…

ATV KİM MİLYONER OLMAK İSTER 868. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Kim Milyoner Olmak İster? Adlı yarışma programı, 2 Ağustos 2011 tarihinden bu yana ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Yarışmacılara toplam 12 soru yöneltilmekte olup;

1. Soruyu bilen 500 TL
2. Soruyu bilen 1.000 TL
3. Soruyu bilen 2.000 TL
4. Soruyu bilen 3.000 TL
5. Soruyu bilen 5.000 TL
6. Soruyu bilen 7.500 TL
7. Soruyu bilen 15.000 TL
8. Soruyu bilen 30.000 TL
9. Soruyu bilen 60.000 TL
10. Soruyu bilen 125.000 TL
11. Soruyu bilen 250.000 TL
12. soruyu bilen 1.000.000 TL ödül kazanmaktadır.

Yarışmacılara sunulan joker hakları

Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir  alabilmektedir.

Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

Seyirciye sorma Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda çift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.

Kim Milyoner Olmak İster son bölüm izle!Kim Milyoner Olmak İster 868. son bölüm tek parça izle