Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kübra Par kimdir? Kübra Par nereli? Kübra Par kaç yaşında? Neden gündem?

Habertürk televizyonunda yayınlanan "açık ve net" programı sunucusu Kübra Par sosyal medyada gündem oldu. Bunun üzerine sosyal medya kullanıcıları Kübra Par hakkındaki bilgileri araştırmaya başladı. Peki, Kübra Par kimdir? Kübra Par nereli? Kübra Par kaç yaşında? Neden gündem? İşte merak edilen detaylar...

Kübra Par kimdir? Kübra Par nereli? Kübra Par kaç yaşında? Neden gündem?

Habertürk televizyonunda “açık ve net” programını sunan ve ünlü isimleri konuk eden Kübra Par, bu hafta programında MHP eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan’ı konuk etti. Oğan’a yönettiği sorular nedeniyle Kübra Par sosyal mecralarda en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Bu bağlamda Kübra Par ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Peki, Kübra Par kimdir? Kübra Par nereli? Kübra Par kaç yaşında? Neden gündem? İşte ayrıntılar…

KÜBRA PAR KİMDİR? NERELİ?

Kübra Par’ın tam adı Kübra Parmaksızoğlu Coşkun’dur. 20 nisan 1984 tarihinde Erzincan’da doğmuştur. 2007 senesinde Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Parmaksızoğlu, 2009 senesinde ise Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

2003 senesinde Cahit Zarifoğlu şiir ödüllerinde “Nisanın Gölgesi” isimli şiiriyle jüri özel ödülüne layık görülmüştür.

Mahmut Fazıl Coşkun ile evli olan Parmaksızoğlu, şu an Habertürk’ün Web Haber Müdürlüğü’nün yanı sıra, perşembe günleri Habertürk ekranlarında ‘Açık ve Net’ adlı televizyon programını hazırlayıp sunmaktadır.

Ünlü isimleri konuk ettiği programda zorlayıcı sorularıyla tanınan Kübra Par, aynı zamanda her Pazar Gazete Habertürk’te ‘Haftanın Röportajı’ bölümünü hazırlamaktadır.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri