Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 8. yeni bölüm 2. fragman yayınladı! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisi yeni bölümleriyle izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Diziyi yakından takip eden vatanlar, Kuruluş Osman 8. yeni bölüm 2. fragmanının ne zaman yayınlanacağını merak ediyordu. Merakla beklenen 2 . fragman yayınlandı. Peki, 29 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar...

Kuruluş Osman 8. yeni bölüm 2. fragman yayınladı! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

Atv’de yayınlanan Kuruluş Osman’ın 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu anlatan Kuruluş Osman dizisinin 8. yeni bölümünde heyecan yine dorukta olacak. Filmi ilk gündem beri büyük bir özveri ile takip edenler Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? sorusuna cevap arıyor. Burak Özcivit’in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman 8. yeni bölümüyle 29 Ocak Çarşamba akşamı atv ekranlarında yayınlanacak. İşte Kuruluş Osman 8. yeni bölüm 2. fragmanı…

Kuruluş Osman’ın bu haftaki bölümünde; Salvador’un pususu ile yakalanan ve esir düşen Osman’ın kurtulabilmesi için Edebali harekete geçiyor. Kuruluş Osman için yeni fragman araştırması yapan izleyiciler bir yandan da Ertuğrul Gazi’nin döneceği iddialarını araştırıyor.

Kuruluş Osman yeni bölüm Atv’de ekrana geldi. Diriliş hayranlarının büyük bir merakla beklediği Kuruluş Osman dizisi 7. bölümüyle ATV ekranlarında boy gösterdi ve izleyicilerini ekran başına kilitledi. Yeni bölümde Osman, Salvador’un hain tuzağı neticesinde esir düşüyor! Kuruluş Osman Çarşamba akşamları 20.00’de Atv’de yayınlanıyor. Kuruluş Osman 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 8. bölüm 29 Ocak akşamı izleyicisi ile buluşacak.

KURULUŞ OSMAN’IN 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

KURULUŞ OSMAN 7. BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul Bey’in hastalandığı haberi Kayı Obası’nda büyük bir şok etkisi yaratmıştır. Abdurrahman Gazi bu haberin yanı sıra Dündar Bey’e kayı obasının idaresi için vekalet mührünü de getirmiştir. Osman Bey ise Salvador’un kurduğu pusu neticesiyle yakalanmıştır. Dündar Bey, vekaleti alır almaz karşısına çıkan bu engel karşısında ne yapacaktır? Osman’ın yakalanmış olması ve bazı Alplerinin şehit edilmesi Bala Hatun’u nasıl etkileyecektir? Osman’ın kurtulması için Edebalı ne yapacaktır?