Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Masterchef Cemre Uyanık diskalifiye iddiası! Masterchef’te Cemre krizi!

Masterchef programında kavga ve gürültülere alışmıştık ama izleyiciyi şok edebilecek bir gelişme yaşandı. Yarışmacıların hem dışarıda hem de stüdyoda yaşadıkları kavgalar devam ederken, hiç beklenmedik bir gelişme Cemre Uyanık diskalifiye mi oldu sorusunu akıllara getirdi. Cemre Uyanık, Instagram hesabından o yazıyı silince kafalar karıştı. İşte Masterchef Cemre diskalifiye mi oldu? sorusunun detayları ve Masterchef Cemre Uyanık ile ilgili yaşananlar…

Masterchef Cemre Uyanık diskalifiye iddiası! Masterchef’te Cemre krizi!

Masterchef Türkiye ekranlara geldiği günden itibaren izleyiciye yemek yapma konusunda birçok şey öğretirken, yarışmacıların aralarındaki kavga da izleyiciyi şok etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Masterchef’ten elenan Murat’ın ardından şimdi tekrar bir diskalifiye olayı mı yaşandı sorusu akıllara geldi. Sebebi ise Masterchef yarışmacısı Cemre Uyanık. Masterchef yarışmacısı Cemre Uyanık, Instagram hesabından o yazıyı silince kafalar karıştı. Masterchef yarışmasından en son elenen isim olan Eda’nın yarışmaya veda edişi hala konuşulmaya devam ediyor. İzleyici Eda’nın elemesini konuşurken, Cemre Uyanık’ın Instagram gelişmesi tüm kafaları karıştırdı. İşte Masterchef Cemre diskalifiye mi oldu? sorusunun cevabı ve Cemre Uyanık Masterchef ile ilgili detaylar…

CEMRE UYANIK MASTERCHEF DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Yarışmanın dışında Cemre Uyanık Instagram hesabından Masterchef ile ilgili tüm paylaşımlarını sildi. Cemre’nin paylaşımları silmesinin ardından Masterchef yarışmasının sosyal medya hesabı da Cemre Uyanık’ı takipten çıktı. Bu yaşananların ardından hem yarışmacılar hem de yarışmanın sıkı takipçileri Cemre Uyanık Masterchef’ten diskalifiye mi oldu? konusunu konuşmaya başladı.

Konuyla ilgili hem Masterchef hem de Cemre Uyanık tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Nedeni ise yaşananlar her nedense programın yayınlanacağı gün açıklanması bekleniyor. Önümüzde mAsterchef programında yaşananlar nelerdir takip edeceğiz ve size dirilispostasi.com üzerinden bildireceğiz.

CEMRE UYANIK KİMDİR?

Cemre Uyanık,  27 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Özel bir üniversitenin aşçılık bölümünden mezun olduğunu söyleyen Cemre Uyanık küçüklüğünden bu yana Uzak Doğu hayranı olduğunu ve özellikle de yemeklerle alakalı animeler seyretmeyi sevdiğini belirtiyor. Denemeden hiçbir şeyin bilinemeyeceğini ifade eden Cemre Uyanık, MasterChef’te kendini deneyip göstermek istediğini söylemişti.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri