Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Masterchef Cemre Uyanık kimdir? Nereli kaç yaşında?

MasterChef'te bu akşam eleme heyecanı vardı. Yarışmacılardan Cemre Uyanık, Yasin ile girdiği potodan çıkarak elenmekten kurtuldu. Yarışmada kalmayı başaran Cemre gözyaşlarına hakim olamadı. Masterchef izleyicileri Cemre Uyanık hakkında bilgileri merak ediyor. Peki MasterChef Cemre Uyanık kimdir?

Masterchef Cemre Uyanık kimdir? Nereli kaç yaşında?

MasterChef’te duygusallığıyla ön plana çıkan Cemre Uyanık yarışmada kalma başarısı gösterdi. Güçlü rakiplerini yenen Cemre arkadaşlarından biri gidecek diye gözyaşı döktü. Peki, Masterchef Cemre Uyanık kimdir? Nereli kaç yaşında?

iddialı yarışmacılar arasında yer alan Cemre Uyanık bu hafta Kırmızı takımda Batuhan, Yasin ile birlikte mücadele ediyor. Kırmızı takımda bu hafta kaybedilen iki dokunulmazlık oyununun ardından Cemre Uyanık ve Yasin eleme potasının yolunu tuttu.

CEMRE UYANIK KİMDİR?

27 yaşında olan Cemre Uyanık, MasterChef Türkiye’ye İstanbul’dan katılıyor. Özel bir üniversitenin aşçılık bölümünden mezun olan Cemre Uyanık, küçüklüğünden bu yana Uzak Doğu mutfağına ilgi duyuyor. Denemeden hiçbir şeyin bilinemeyeceğini ifade eden Cemre Uyanık, MasterChef’e katılma nedeninin kendini deneyimlemek olduğunu söyledi.

 

Masterchef kim elendi? Masterchef elenen Batuhan mı Yasin mi

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri