Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Masterchef bugün kim elendi? Elenen isim şok etti! Suna mı, Batuhan mı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye programı tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar birbirinden zor yemek tarifleri ile uğraşırken vatandaşlar da yemekleri ve kimin eleneceğini merak ediyor. 22 Kasım Perşembe Eleme Gecesi'nde elenen yarışmacının kim olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, Masterchef kim elendi? Masterchef elenen isim Suna mı Batuhan mı? İşte detaylar...

Masterchef bugün kim elendi? Elenen isim şok etti! Suna mı, Batuhan mı?

Masterchef Türkiye’de 22 Kasım Perşembe akşamı Eleme Gecesi yarışması yapılıyor. Yarışmacılar Mehmet Şef’in Ördek Göğsü tarifini yapmaya çalıştılar. Vatandaşlar, Masterchef Türkiye’de kim elendi? sorusunu yoğun olarak internet ve sosyal medya ortamında soruyor. Peki, Masterchef kim elendi? Masterchef elenen isim Suna mı Batuhan mı? İşte detaylar…

YASİN’DEN OLAY SÖZLER!

İsteyerek eleme potasına kalan Yasin ile Kıvanç arasındaki gerilimin devam ettiği görüldü. Öte yandan Yasin, “Burası korkakların yeri değil! Elensem de alnım ak bir şekilde elenirim…” dedi.

MASTERCHEF KİM ELENDİ – 21 KASIM 2019

Eleme potasına giren Yasin, Kıvanç, Suna ve Batuhan, Mehmet Şef’in “Ördek Göğsü” adlı yemeğini çıkarmaya çalıştı. Yarışmacılar elenmemek için kıyasıya çaba sarf etti. Yapılan yemeklerin ardından son kararı jüri üyeleri verdi.

Masterchef elenen isim şok etti!

Masterchef izleyen binlerce seyircinin favori isimi olan Suna Aydın elenen isim oldu!