Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Masterchef kim elendi? Masterchef elenen Batuhan mı Yasin mi

TV8'de yayınlanan yemek yarışması MasterChef’te bu akşamda eleme akşamı. Yayının başlamasıyla birlikte Masterchef’te bugün kim elendi? Masterchef 6 Aralık elenen isim kim oldu? soruları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Peki Masterchef’te bugün kim elendi? Masterchef 6 Aralık elenen isim kim oldu? İşte detaylar...

Masterchef kim elendi? Masterchef elenen Batuhan mı Yasin mi

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’nin 6 Aralık Cuma günündeki bölümünde eleme oyunu oynanıyor. Bu hafta Yasin ve Cemre eleme potasında. Diğer isim dokunulmazlık oyunundan sonra belli olacak. Yarışmayı yakından takip edenler kimin elendiğini merak ediyor. Peki, MasterChef’te elenen isim belli oldu mu? İşte yarışma ile ilgili merak edilenler…

MasterChef’te elenen isim belli oluyor. Dokunulmazlık oyununda menüde Çin mutfağında yemekler var.

MasterChef Türkiye’de eleme heyecanı başladı. MasterChef Türkiye’nin 6 Aralık Cuma günü yayınlanan 62. bölümünde eleme oyunu oynanıyor. Yasin ve Cemre eleme potasında yer alıyor ve 3. eleme adayı dokunulmazlık oyununda sonra belli olacak. Dokunulmazlık oyununda menüde Çin mutfağından yemekler yer alıyor.

6 ARALIK MASTERCHEF’TE ELENEN İSİM BELLİ OLDU MU?

MasterChef’te eleme heyecanı yaşanıyor. Sevilen yarışmanın 6 Aralık Cuma günü yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Eleme potasında Yasin ve Cemre yer alırken 3. eleme adayı dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu. MasterChef’ten bu hafta Yasin elendi.

MasterchefYasinelendi

yasineleme

MASTERCHEF CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mehmet Şef’in parmakları yok mu

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri