Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Masterchef kim elendi? Eda mı Mustafa mı? İşte 7 Kasım elenen isim

Televizyon ekranlarının en sevilen programlarından biri olan TV8 ekranlarındaki MasterChef Türkiye yemek yarışma programı tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta yapılacak olan eleme programına yoğun bir ilgi var. Özellikle internette yapılan araştırmalarda vatandaşlar 7 kasım MasterChef'te kimin elendiğini sorgulatıyor. Peki, Masterchef'te Mustafa Aydın mı Eda Karabulut mu elendi? İşte detaylar...

Masterchef kim elendi? Eda mı Mustafa mı? İşte 7 Kasım elenen isim

Televizyon ekranlarının en sevilen programlarından biri olan TV8 ekranlarındaki MasterChef Türkiye yemek yarışma programı tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta yapılacak olan eleme programına yoğun bir ilgi var. Özellikle internette yapılan araştırmalarda vatandaşlar MasterChef’te kimin elendiğini sorgulatıyor. MasterChef’te 7 Kasım elenen isimler kimler? Peki, Masterchef’te Mustafa Aydın mı Eda Karabulut mu elendi? İşte detaylar…

MASTERCHEF’DE ELEME OLDU MU?

MasterChef’te dün akşam ekranlara gelen son bölümde eleme olmadı ve geçen hafta olduğu gibi bu akşam 44. yeni bölümde potaya giren 4 yarışmacıdan biri MasterChef hayallerine ve yarışmaya veda edecek.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te ikinci eleme adaylarının hangi takımdan seçileceğinin belirlenmesi için dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununda Çin mutfağından 7 yemek yapıldı. Takımlar 3 – 3 berabere kalmışken, son yemek olan kızarmış dondurmayı kazanan Mavi takım, dokunulmazlık oyununu kazandı.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Bireysel dokunulmazlıkta barbun balığı ana ürün olarak belirlendi. Barbun ile nasıl bir yemek yapılacağı ise tamamen yarışmacıların yaratıcılığına bırakıldı. Bireysel dokunulmazlığı Batuhan kazandı.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİM? 

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Batuhan, eleme adayı olarak EDA‘yı seçti. Eda 6. kez eleme potasına girerek en çok potaya giren yarışmacı oldu. Batuhan’ın Eda’yı seçmesi ikili arasında büyük bir gerilim yarattı. Kırmızı takımın kendi içersinde yaptığı oylamada Rıfat ve Güzide 4 oyla eşit kaldı. Eşitlik olduğu için takım kaptanı olan Eda kendisine de rakip olacak yarışmacıyı eleme adayı olarak belirledi. Eda, eleme potasına GÜZİDE‘yi soktu.

Dün bireysel dokunulmazlığı kazanan Kıvanç, dokunulmazlığı kaybetmelerinde en büyük etkili olan yemeğin kuzu olduğunu hatırlatarak, yemeği yapan MUSTAFA‘yı eleme potasına soktu. Mavi takım birbirinin adını yazıp eleme potasına koyarken, Mustafa, Suna ve Yasin’in birbirlerinin adını yazması büyük ittifakın bozulduğunu gösterdi. Kıvanç ile Suna arasındaki gerilim de has safhaya ulaştı. Oylamada Suna ve Yasin arasında 4 oyluk beraberlik oluştu. Beraberlik durumunda takımın kaptanı olan Cemre, eleme potasına girecek adayı seçti. Cemre, SUNA‘yı ikinci eleme adayı olarak potaya soktu.

7 KASIM MASTERCHEF KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye’de 7 Kasım Perşembe eleme gününde elenen isim Eda oldu.