Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Materchef Mehmet Şef’in parmakları yok mu? Masterchef Mehmet Yalçınkaya’nın eline ne oldu, parmaklarını nasıl kaybetti?

Ekranların sevilen yemek yarışma programı MaterChef'in 3 şefinden biri olan Mehmet Şef’in parmakları seyirci tarafından merak ediliyor. İzleyiciler Materchef Mehmet şefin parmakları yok mu? Masterchef Mehmet Yalçınkaya'nın eline ne oldu, parmaklarını nasıl kaybetti? Sorularına cevap arıyor. Yarışmanın sıkı takipçileri, farklı üslubuyla dikkati çeken Mehmet Yalçınkaya'nın elinin neden sürekli cebinde olduğu konusunu araştırıyor. Peki Masterchef Mehmet şefin parmakları yok mu? İşte detaylar...

Materchef Mehmet Şef’in parmakları yok mu? Masterchef Mehmet Yalçınkaya’nın eline ne oldu, parmaklarını nasıl kaybetti?

Ekranların sevilen yemek yarışması Masterchef‘ tüm heyecanıyla devam ediyor. yarışmada Mehmet Şef’in eli dikkat çekiyor. Mehmet Yalçınkaya’nın MasterChef programında sol elinin sürekli cebinde görülmesi, yarışmanın izleyenlerin dikkatini çekti. Mehmet Şef’in parmaklarına ne olduğunu merak eden vatandaşlar konuya dair yoğun bir araştırma yapmaya başladı. Peki, TV8‘in büyük beğeniyle takip edilen yarışma programı Masterchef Mehmet Şef’in parmakları yok mu, eline ne oldu? Masterchef Mehmet Yalçınkaya parmaklarını nasıl kaybetti? Vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılan konunun detaylarını araştırdık…

Masterchef Mehmet Şef’in parmaklarına ne oldu, Mehmet Şef’in parmakları yok mu, eli neden cebinde?

MasterChef Türkiye‘nin 3 jürisinden biri olan ‘Mehmet Şef’ Mehmet Yalçınkaya’nın sol elini sürekli cebinde tutması zaman zaman sosyal medyada konuşuluyor. Bolulu Mehmet Şef’in, sol elini sürekli cebinde tutmasının acı bir hikayesi var.

Masterchef Mehmet Şef’in neden eli cebinde? Mehmet Şef’in parmakları yok mu, parmaklarına ne oldu?

MasterChef yarışmasının jürilerinden biri olan Mehmet Yalçınkaya’nın sol elini sürekli olarak cebinde tutması zaman zaman sosyal medyada konuşuluyor. Bolulu Mehmet Şef’in, sol elini sürekli cebinde tutmasının acı bir hikayesi var.

Mehmet Yalçınkaya parmaklarını kıyma makinesine kaptırmış

Zaman zaman yarışmacılara tavırlarıyla eleştiri konusu olan Mehmet Şef, mutfakta geçirdiği bir kaza sonrası 3 parmağını kaybetmiş. Mehmet Şef’in parmaklarını kıyma makinesine kaptırdığı söyleniyor. Yaşadığı olaydan dolayı kendisine geçmiş olsun diyoruz.

MasterChef Güzide Mertcan’ın eşi Mustafa Mertcan kimdir? Eşinin başarı hikayesi

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri