Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Mehmet Şef’in parmakları yok mu? Masterchef Mehmet Şef’in parmaklarına ne oldu?.. Mehmet Şef’in eli neden cebinde?

TV8'in sevilen yarışması MaterChef'in 3 şefinden biri olan Mehmet Şef’in parmaklarına ne oldu?.. Mehmet Şef’in eli neden cebinde? Yarışmanın sıkı takipçileri, farklı uslubuyla dikkati çeken Mehmet Yalçınkaya'nın elinin neden sürekli cebinde olduğu konusunu araştırıyor. İzleyiciler, Mehmet Şef’in parmakları yok mu? Masterchef Mehmet Şef'in parmaklarına ne oldu?.. Mehmet Şef’in eli neden cebinde? gibi soruların yanıtlarını arıyor...

Mehmet Şef’in parmakları yok mu? Masterchef Mehmet Şef’in parmaklarına ne oldu?.. Mehmet Şef’in eli neden cebinde?

Mehmet Yalçınkaya’nın MasterChef programında sol elinin sürekli elinin cebinde görülmesi, yarışmanın takipçilerinin dikkatini çekti. Mehmet Şef’in parmaklarına ne oldu sorusunu merak eden vatandaşlar konuya dair yoğun bir araştırma yapmaya başladı. TV8’in büyük beğeniyle takip edilen yarışma programı MatsterChef jürilerinden biri olan Mehmet Şef’in parmakları yok mu?.. Masterchef Mehmet Şef’in parmaklarına ne oldu?.. Mehmet Şef’in eli neden sürekli cebinde?.. Vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılan konunun detaylarını araştırdık…

Masterchef Mehmet Şef’in parmaklarına ne oldu, Mehmet Şef’in parmakları yok mu, eli neden cebinde?

MasterChef Türkiye’nin 3 jürisinden biri olan ‘Mehmet Şef’ Mehmet Yalçınkaya’nın sol elini sürekli cebinde tutması zaman zaman sosyal medyada konuşuluyor. Bolulu Mehmet Şef’in, sol elini sürekli cebinde tutmasının acı bir hikayesi var.

Masterchef Mehmet Şef’in neden eli cebinde? Mehmet Şef’in parmakları yok mu, parmaklarına ne oldu?

MasterChef yarışmasının jürilerinden biri olan Mehmet Yalçınkaya’nın sol elini sürekli olarak cebinde tutması zaman zaman sosyal medyada konuşuluyor. Bolulu Mehmet Şef’in, sol elini sürekli cebinde tutmasının acı bir hikayesi var.

Mehmet Yalçınkaya parmaklarını kıyma makinesine kaptırmış

Zaman zaman yarışmacılara tavırlarıyla eleştiri konusu olan Mehmet Şef, mutfakta geçirdiği bir kaza sonrası 3 parmağını kaybetmiş. Mehmet Şef’in parmaklarını kıyma makinesine kaptırdığı söyleniyor. Yaşadığı olaydan dolayı kendisine geçmiş olsun diyoruz.

Masterchef 6 Aralık elenen isim kim oldu?

Masterchefte büyük sürpriz! Masterchefte kim elendi? Yasin Obuz mu Batuhan Bayır mı?

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri