Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Müge Anlı’daki Sedanur Güzel cinayeti son durum: Sedanur Güzel otopsi sonucu belli oldu mu?

Sedanur Güzel cinayetiyle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. ATV ekranlarının beğenilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı’da flaş bir gelişme yaşanırken Ertan Bozkurt ile alakalı yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Müge Anlı canlı yayınında Ertan Bozkurt'un pedofili hastası olduğu ortaya çıkarken Sedanur Güzel cinayeti ile ilgili mahkeme son kararını verdi. 9 yaşındaki Sedanur Güzel'i; zorla alıkoyup, cinsel istismarda bulunarak katlettikleri gerekçesiyle yargılanan sanıklar ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırıldı. Bu sureci takip eden herkes mahkeme kararının ardından buruk bir sevinç yaşarken Sedanur Güzel’in babasının acısı yine dinmedi. Peki Sedanur Güzel otopsi sonucu belli oldu mu? İşte Sedanur Güzel cinayeti hakkında son durum….

Müge Anlı’daki Sedanur Güzel cinayeti son durum: Sedanur Güzel otopsi sonucu belli oldu mu?

Müga Anlı’da Sedanu Güzel cinayetinde son dakika gelişmesi yaşandı. Cinayetle ilgili sır perdeleri bir bir aralanırken katil Ertan Bozkurt’un pedofili hastası olduğu ortaya çıktı. Sedanur Güzel Kars’ın Kağızman ilçesinde, 16 Eylül 2018 tarihinde arkadaşlarıyla birlikte erik toplamak için çıkmış ve esrarengiz şekilde kaybolmuştu. Arama kurtarma ekiplerinin çalışmalarının ardından dere yatağında ölü bulunan Sedanur Güzel’in cinayeti ile ilgili tüm detaylar Müge Anlı’da ortaya çıkarıldı. Peki Sedanur Güzel otopsi sonucu belli oldu mu? İşte Müge Anlı’daki Sedanur Güzel cinayeti son durum…

SEDANUR GÜZEL OTOPSİ SONUCU BELLİ OLDU MU?

2018 Eylül’de ayında Sedanur Güzel’in ölü olarak bulunmasına dair soruşturmada otopsi raporu açıklandı. Sedanur’un tırnak arasından alınan doku ile tutuklu zanlılardan Ertan Bozkurt’un DNA örneklerinin eşleştiği belirlendi. Ayrıca otopsi raporunda Sedanur’un bileklerinde ip izine de rastlandı. Davanın iddianamesinde ise şüpheliler Sedanur Güzel’i tecavüz edip öldürdükleri belirtildi.

DAVA KARAR DURUŞMASI YAPILDI!

Tutuklu katiller hakkında açılan davanın dün karar duruşması yapıldı. Ertan Bozkurt ve Ahmet Bilen, ‘kasten öldürme’ ve ‘cinsel istismar’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet ve 30’ar yıl, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’ suçundan da 9’ar yıl hapis cezasına mahkûm edildi.

NE OLMUŞTU?

16 Eylül 2018 tarihinde arkadaşlarıyla birlikte erik toplamak için ayrılan 9 yaşındaki Sedanur Güzel, esrarengiz şekilde kaybolmuştu. Küçük kızın kaybolması üzerine yoğun bir arama çalışması başlatılmıştı. Köy çevresinde yapılan arama çalışmaları Müge Anlı’dan naklen takip edildi. Üçüncü sınıf öğrencisi kayıp kızı erik bahçesinde son görenlerden biri de katil Ertan Bozkurt’tu…

Çelişki ifadelerini sürekli olarak yakalayan Müge Anlı canlı yayında Ertan Bozkurt’un cezaevi firarisi olduğunu ortaya çıkardıHakkında bir çok iddia ortaya atılan Ertan Bozkurt, Sedanur’la ilgili arama çalışmaları sürerken, tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Arama çalışmalarının 8.gününde ise 9 yaşındaki Sedanur Güzel, bir dere yatağında ölü olarak bulunmuştu. Soruşturma derinlik kazanırken, jandarma Sedanur Güzel cinayetiyle ilgili köydeki bir başka ismi daha gözaltına almıştı. Müge Anlı sayesinde Tüm Türkiye’nin soluğunu tutarak takip ettiği Sedanur Güzel cinayeti aydınlığa kavuştu…

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri