Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Organize İşler adlı filmde Süpermen’in memleketi olarak hangisinin adı geçer?

Kim Milyoner Olmak İster sorusu Organize İşler adlı filmde Süpermen'in memleketi olarak hangisinin adı geçer? Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Atv ekranlarında yayınlanan yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster tüm hızıyla devam ediyor. Hem bilgi veren, hem de eğlenceli anlara ev sahipliği yapan programda çıkan soruların cevapları da izleyiciler tarafından aratılıyor. İşte 18 Kasım Pazartesi günü çıkan soru…

Organize İşler adlı filmde Süpermen’in memleketi olarak hangisinin adı geçer?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Organize İşler adlı filmde Süpermen’in memleketi olarak hangisinin adı geçer? sorusu soruldu. Yarışmada Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği 2005 yapımı Organize İşler adlı filmde Süpermen’in memleketi olarak hangisinin adı geçer? sorusu geldi.

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışma programlarından birisi olan Kim Milyoner Olmak İster izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen programda yarışmacılara birbirinden kaliteli ve zor sorular soruluyor.

Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği 2005 yapımı Organize İşler adlı filmde Süpermen’in memleketi olarak hangisinin adı geçer?

A: Ayvacık

B: Evreşe

C: Gökçeada

D: Geyikli

Doğru cevap: B Evreşe

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri