Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Oyuncu müsveddesi Orhan Aydın’ın tavrı mide bulandırdı!

Sivrice’de meydana gelen ve 41 vatandaşımızın vefatıyla sonuçlanan 6,8 büyüklüğündeki depreme ilişkin yaptığı paylaşımda skandala imza atan oyuncu Orhan Aydın, Küba paylaşımıyla tepki topladı.

Oyuncu müsveddesi Orhan Aydın’ın tavrı mide bulandırdı!

Merkezi Elazığ’ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremde 41 vatandaşımız vefat etmişti. Depremin yaşandığı 24 Ocak günü saat 23.21’de oyuncu Orhan Aydın Twitter’dan son derece çirkin bir paylaşımda bulunmuştu.

Aydın, depremzede vatandaşların acılarını hiçe sayarak, “Devletsen devletliğini yap… kes sesini ve halkına yardım et.” şeklinde akla ziyan bir paylaşım yapmıştı.

Orhan’ın söz konusu paylaşımı vatandaşın tepkisini çekerken, 28 Ocak’ta Küba’da yaşanan depreme ilişkin paylaşımı akıllara durgunluk verdi.

Elazığ’daki depremzedeler için ‘geçmiş olsun’ paylaşımını çok gören Orhan Aydın, “Küba’da 7.7 büyüklüğünde deprem. Tsunami tehlikesinden söz ediliyor. Dileğim büyük yıkımlar ve can kayıpları olmamasıdır.” paylaşımını yaptı.

Sosyal medya kullanıcıları, Elazığ’daki deprem için yararlı bir paylaşımda bulunmayarak Küba’daki insanların can güvenliğinden endişe duyan Aydın’a sert tepki gösterdi.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri