Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Özel Güvenlik sınavı soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı? ÖGS sınav soruları ve cevapları bekleniyor

Özel Güvenlik 85. Temel Eğitim ve 61. Yenileme Eğitimi Sınavı bugün gerçekleştirildi. Sınava katılan adaylar puanlarını bir an önce hesaplayabilmek için sınav soruları ve cevap anahtarını araştırıyor. Peki, Özel Güvenlik sınavı soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı? ÖGS sınav soruları ve cevapları heyecanla bekleniyor!..

Özel Güvenlik sınavı soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı? ÖGS sınav soruları ve cevapları bekleniyor

8 Aralık Pazar günü yapılan Özel Güvenlik 85. Temel Eğitim ve 61. Yenileme Eğitimi Sınavının ardından, sınav soruları ve cevap anahtarının açıklanıp açıklanmadığı araştırılıyor. Sınava giren adaylar, soruları ve cevap anahtarlarını kontrol ederek sınav puanlarını hesaplamaya çalışıyor. Peki, Özel Güvenlik sınavı soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı?.. Sınavın ardından ÖGS sınav soruları ve cevapları sıklıkla sorgulanıyor…

Özel Güvenlik sınavı soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı? 

ÖGG sınavına katılan adaylar, soru ve cevapları Emniyet Genel Müdürlüğü’nün resmi internet adresi üzerinden görüntüleyebilecekler. Haberimiz içeriğinden güncel açıklamaları da takip edebilirsiniz.

Sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

Özel Güvenlik 85. Temel Eğitim ve 61. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçlarının açıklanma tarihi ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları “http://sinavsonuc.ozelguvenlik.pol.tr/” adresi üzerinden erişime açılacak. Sınav sonuçları açıklandığı dakikadan itibaren TC kimlik numaraları ile sorgulama yapabilecek.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri