Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Pretty Woman ‘Özel Bir Kadın’ filminde Julia Roberts ile başrolü paylaşan aktör kimdir?

Film gecesi başlıklı Hadi yarışmasının ipucu sorusu geldi! Hadi bu akşam saat 20:30’da. Peki Hadi bugün ipucu sorusu “Julia Roberts ile başrolü paylaşan aktör kimdir?” olarak karşımıza çıkıyor. Tüm hadicilerin heyecanla beklediği ipucu sorusu belli oldu. Bizler de sorunun cevabını sizin için hazırladık. Detayları haberimizden öğrenebilirsiniz. Pretty Woman ‘Özel Bir Kadın’ filminde Julia Roberts ile başrolü paylaşan aktör kimdir?

Pretty Woman ‘Özel Bir Kadın’ filminde Julia Roberts ile başrolü paylaşan aktör kimdir?

Bilgi yarışması Hadi bu akşam saat 20:30’da gerçekleşecek. Her Hadi yarışması öncesi katılımcılara bir Hadi ipucu sorusu verilir. Bu akşamki yarışmanın da ipucu sorusu belli oldu. 14 Aralık Hadi ipucu sorusu ve cevabını sizler için hazırladık. Hadi ipucu bugün “Pretty Woman ‘Özel Bir Kadın’ filminde Julia Roberts ile başrolü paylaşan aktör kimdir?” sorusu belirlendi. İşte ‘Özel Bir Kadın’ filminde Julia Roberts ile başrolü paylaşan aktör…

Soru: Pretty Woman ‘Özel Bir Kadın’ filminde Julia Roberts ile başrolü paylaşan aktör kimdir?

Cevap: Richard Gere

Filmin kadrosu

Pretty Woman, Garry Marshall’ın yönettiği, 1990’da J. F. Lawton’ın senaryosundan bir Amerikan romantik komedi filmi. Filmde Richard Gere ve Julia Roberts rol aldı ve yardımcı rollerde Héctor Elizondo, Ralph Bellamy, Laura San Giacomo ve Jason Alexander yer alıyor.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri