Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ramazan Bayramında PTT ve PTT kargo açık mı? 23-24-25-26 Mayıs’ta PTT kargolar açık mı?

Ramazan Bayramında PTT ve PTT kargo açık mı? 23-24-25-26 Mayıs’ta PTT kargolar açık mı?

Ramazan Bayramı’nda 4 günlük sokağa çıkma yasağı uygulanmasının ardından vatandaşların aklında bir çok soru işareti oluştu. Özellikle ihtiyaçlarını karşılamak önceden kargo siparişi veren vatandaşlar “Ramazan Bayramında PTT ve PTT kargo açık mı? 23-24-25-26Mayıs’ta PTT kargolar açık mı?” sorularının cevabını araştırıyor. Ramazan Bayramı öncesinde hangi işletmelerin açık olacağı ile açılacakları gün ve saatler belirlendi. Peki Ramazan Bayramında PTT ve PTT kargo açık mı? 23-24-25-26 Mayıs’ta PTT kargolar açık mı? Konuyla alakalı detaylar haberimizde…

RAMAZAN BAYRAMINDA PTT VE PTT KARGO AÇIK MI? 23-24-25-26 MAYIS’TA PTT KARGOLAR AÇIK MI?

PTT ve PTT’ye bağlı kargo, bankacılık hizmetleri bayramda açık mı sorusu merak konusu oldu. Ramazan Bayramı nedeniyle 23-24-25-26 Mayıs’ta PTT ve PTT kargolar kapalı olacak, 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü itibariyle de rutin faaliyetlerine ve mesai saatlerine devam edecektir. PTT kargo için de aynı durum söz konusu olacak, bahsettiğimiz Ramazan bayramı tatil günlerinde herhangi bir dağıtım/teslimat yapılmayacaktır.