Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Reyting Sonuçları açıklandı! 27 Ocak Pazartesi Sefirin Kızı reyting sonuçları ve dizi reytingleri burada!

Pazartesi Reyting sonuçları oldukça merak ediliyordu. Özellikle, Kanal D’de Zalim İstanbul, Show TV’de Çukur gibi güçlü rakiplerin olması ve Star TV’de yeni bölümleriyle ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinin başlaması reyting sonuçlarında merakı giderek arttırdı. Özellikle Star TV’de başlayan Sefirin Kızı reyting sonuçları en çok merak edilenler arasında yer aldı. Geçen hafta total reyting sıralaması ile Çukur dizisi birinci olurken, Zalim İstanbul ise dördüncü sırada yer almıştı. 27 ocak pazartesi reyting sonuçları açıklandı! Peki, Sefirin Kızı reyting sonuçları ne durumda? İşte, 27 Ocak 2020 pazartesi reyting sonuçları...

Reyting Sonuçları açıklandı! 27 Ocak Pazartesi Sefirin Kızı reyting sonuçları ve dizi reytingleri burada!

Vatandaşlar, 27 Ocak pazartesi reyting sonuçları ile ilgili detayları merakla bekliyor. Özellikle pazartesi günleri sıralama rekabeti yüksek dizi ve filmler izleyiciyi ekranlara kilitliyor. Dün akşam Kanal D‘de Zalim İstanbul, Show TV’de Çukur, Star TV’de Sefirin Kızı birinci olabilmek için kıyasıya yarıştı. Dizilerin sıkı takipçileri de 27 ocak reyting sonuçlarını araştırmaya başladı. Dün akşam 6’ncı bölümü yayınlanan Sefirin Kızı reyting sonuçları da en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Genel olarak dizi reytingleri oldukça merak ediliyor. Peki Seferin Kızı reyting sonuçları ne durumda? 27 Ocak Pazartesi Reyting Sonuçları açıklandı mı? İşte sonuçlar…

PAZARTESİ SEFİRİN KIZI REYTİNG SONUÇLARI

Dün akşam yeni bölümü yayınlanan Sefirin Kızı reyting sonuçları sıralamasında Total puan türünde 11,61 reyting alarak birinci olurken, 9,44 reyting alan Çukur dizisi ise ikinci oldu.

Reyting Sonuçları AB puan türünde de Sefirin Kızı birinci sırada yer alırken, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ikinci sırada, Çukur ise üçüncü sırada yer aldı.

27 OCAK PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI

Dün akşama damgasını vuran dizilerin ve programların pazartesi reyting sonuçları detayları şöyle:

 1. Çukur
 2. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber
 3. Sefirin Kızı (özet)
 4. Müge Anlı ile Tatlı Sert
 5. Esra Erol’da
 6. Yasak Elma
 7. Çukur (özet)
 8. Show Ana Haber
 9. Zalim İstanbul

AB REYTİNG SONUÇLARI İLK 10

 1. Sefirin Kızı
 2. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber
 3. Çukur
 4. Yasak Elma
 5. Yasak Elma (özet)
 6. Sefirin Kızı (özet)
 7. Çukur (özet)
 8. Zalim İstanbul
 9. Müge Anlı ile Tatlı Sert
 10. Kim Milyoner Olmak İster

GEÇEN HAFTA (20 OCAK) REYTİNG SONUÇLARI

TOTAL

1- SEFİRİN KIZI

2- ÇUKUR

3- FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER

4- SEFİRİN KIZI (ÖZET)

5- MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

6- ESRA EROL’DA

7- SHOW ANA HABER

8- YASAK ELMA

9- ZALİM İSTANBUL

10- ÇUKUR ( ÖZET)

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri