Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi tarafından şantiye sayısı 4’e çıkarıldı

Şanlıurfa’nın Eyyübiye Belediyesi çalışmalarına ara vermeden hızla devam ediyor.  Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Eyyübiye Belediyesi Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Merkezde 4 farklı ekiple ilçenin dört bir noktasında çalışan ekipler, kırsaldaki şantiye sayısını da 4’e çıkararak, talepleri bir bir yerine getiriyor.

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi tarafından şantiye sayısı 4’e çıkarıldı

Şanlıurfa’da Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Eyyübiye Belediyesi Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkanı’nın talimatıyla çalışmalarını hızlandıran ekipler 4 farklı şantiye üzerinden sokakların daha kullanışlı ve temiz olması için hummalı bir çalışma altında. İşte, Şanlıurfa’nın Eyyübiye Belediyesi çalışmaları hakkında haberimizin detayları…

4 FARKLI EKİPLE 4 ŞANTİYE

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Başkan Mehmet Kuş’un talimatlarıyla yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan çalışmalarını sürdüren Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, merkezde kilitli beton parke taşı döşeme, bakım ve onarım ile yeni yol açma, kırsalda ise stabilize yol yapımını aralıksız sürdürüyor. Merkezde 4 farklı ekiple ilçenin dört bir noktasında çalışan ekipler, kırsaldaki şantiye sayısını da 4’e çıkararak, talepleri bir bir yerine getiriyor. Son olarak Asya mahallesinde bulunan ve kışın öamur yazın ise tozdan dolayı sorun teşkil eden 15 sokakta kilitli beton parke taşı döşeyen ekipler, vatandaşların takdirini kazandı. Mahallelerinde sürdürülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Başkan Kuş’a teşekkür etti.

MUHTAR ÇAĞAN: KISA SÜREDE SOKAKLARIMIZ ÇAMURDAN KURTULDU

Eyyübiye Belediyesinin hummalı çalışmalarından dolayı memnun olduklarını belirten Asya Mahalle Muhtarı Ahmet Çağan,” Asya Mahallemize bağlı 15 sokağımız çamur içerisindeydi. Şuanda kilitli parke taşı geldi ve kalan sokaklarımız birkaç gün içerisinde bitecektir. Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş ve Fen İşleri Müdürlüğüne mahallem adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi tarafından şantiye sayısı 4’e çıkarıldı