Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Sen Anlat Karadeniz neden final yapıyor? Kuruluş Osman ne zaman başlıyor?

Vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konuların başında gelen Sen Anlat Karadeniz neden final yapıyor? Kuruluş Osman ne zaman başlıyor? sorusunun cevabı belli oldu. Özellikle Sen Anlat Karadeniz dizisi takipçilerinin yoğun bir şekilde sorduğu Sen Anlat Karadeniz neden final yapıyor? Kuruluş Osman ne zaman başlıyor? sorusu ve detayları haberimizde....

Sen Anlat Karadeniz neden final yapıyor? Kuruluş Osman ne zaman başlıyor?

İzleyiciler tarafından büyük bir merakla araştırılan Sen Anlat Karadeniz dizisi neden final yapıyor? sorusunun cevabı belli oldu. Yayınlandığı günden bu yana kemik bir izleyici kitlesi olan ve yayınlandığı her akşam binlerce insanı ekran başına kilitleyen Sen Anlat Karadeniz final yapıyor. Peki, Sen Anlat Karadeniz neden final yapıyor? Kuruluş Osman ne zaman başlıyor? İşte detaylar…

Sen Anlat Karadeniz neden final yapıyor?

Yayınlandığı günden bu yana milyonları ekrana kilitleyen ve bu sezon itibariyle reytingleri düşen Sen Anlat Karadeniz dizisinde flaş bir karar alındı. Reyting rekorları kıran dizinin bir anda düşüşe geçmesinin ardından yapımcıları tarafından dizinin final yapmasına karar verildi. Sen Anlat Karadeniz’in yerine Kuruluş Osman’ın yayınlanacağı öğrenildi.

Sen Anlat Karadeniz Final Özeti

Bugüne kadar işlerin içinden sıyrılmayı başaran Genco için artık gidecek bir yer kalmamıştır ve çoktan hak ettiği sona adım adım yaklaşmaktadır. Fikret, Tahir’e vasiyetini teslim ettikten sonra, geçmişte kalan son bir hesabı kapatmak üzere yola çıkar. Tarık ve Mercan ortasında kalmaktan zevk duydukları bir ateşin içine düşerken, Ferhat ve Hazan da içlerine düşen ateşin etkisiyle birbirlerine söz verirler…

Tahir ile Nefes ise kızları Masal’ı kucaklarına almanın sevincini yaşarken, Nefes kendine yepyeni bir yol çizme hazırlığındadır.

Hiçbir şey tesadüf değildir! Fikret’in herkesten habersiz adım adım planladığı gün gelmiştir. Ve bu güne dek kazandığını düşünenleri büyük bir hüsran beklemektedir. Nikahını yapan Tarık ve Mercan evliliklerinin ilk gecesini baş başa, romantik bir yemekle kutlayacaklardır.

Elbette kendilerine yakışır şekilde bir yemektir bu. Diğer yandan Ferhat ve Hazan kendi hayatlarına dair sarsıcı gerçekler ile yüzleşmek üzeredir. Nefes ile Tahir cephesinde ise yepyeni bir masal başlamak üzeredir.

Kuruluş Osman ne zaman başlıyor?

Kuruluş Osman dizisinin ilk bölümü 20 Kasım Çarşamba günü ATV ekranlarında yayınlanacak.

Kuruluş Osman oyuncu kadrosu

Burak Özçivit / Osman

Saruhan Hünel / Alişar

İsmail Hakkı Ürün / Samsa

Özge Törer / Bala Hatun

Abdül Süsler / Kalanoz

Ragıp Savaş / Dündar

Alma Terziç / İsodora

Ayşegül Günay Demir / Zöhre

Nurettin Sönmez / Bamsa

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri